reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A ja mam fatalny dzień, rano żeby nie wymiotować zjadłam na leżąco pół banana.. To wymiotowalam po południu i to dwa razy, napchalam się migdałami i leżę.. głowa mi pęka jak na zatoki, nie mam sił kompletnie nic robić, każdy spacer jest dla mnie udręka, strasznie się męczę też tak macie? Plus do tego wiecznie mdłości, w sumie my dużo chodzimy, mój na urlopie jeszcze więc wczoraj zrobiliśmy dwa spacery łącznie 15km, dziś 8km,jakaś masakra... Nie wiem czy to możliwe żeby pod tych spacerów mi brzuch już twardniał? Ma ktoś tak? Muszę jutro położnej powiedzieć..
 
reklama
A ja mam fatalny dzień, rano żeby nie wymiotować zjadłam na leżąco pół banana.. To wymiotowalam po południu i to dwa razy, napchalam się migdałami i leżę.. głowa mi pęka jak na zatoki, nie mam sił kompletnie nic robić, każdy spacer jest dla mnie udręka, strasznie się męczę też tak macie? Plus do tego wiecznie mdłości, w sumie my dużo chodzimy, mój na urlopie jeszcze więc wczoraj zrobiliśmy dwa spacery łącznie 15km, dziś 8km,jakaś masakra... Nie wiem czy to możliwe żeby pod tych spacerów mi brzuch już twardniał? Ma ktoś tak? Muszę jutro położnej powiedzieć..
Jezeli wczesniej tak sie nie forsowalas to moze to byc od tego. Ktory tc? lekaze do okolo 12tc wola dmuchac na zimne i kaza sie oszczedzac
 
Jezeli wczesniej tak sie nie forsowalas to moze to byc od tego. Ktory tc? lekaze do okolo 12tc wola dmuchac na zimne i kaza sie oszczedzac
Kurcze ja wzcczesniej przed ciąża i do 5 tyg robiłam codziennie tyle km plus trening, a teraz nie mam sił nawet poćwiczyć wszystko poszło w odstawkę od miesiąca od kiedy się fatalnie czuje 🤢🤢 a tu jeszcze tyle czasu a z dnia na dzień jest gorzej 🤢😱
Teraz mam 8+3
 
A ja mam fatalny dzień, rano żeby nie wymiotować zjadłam na leżąco pół banana.. To wymiotowalam po południu i to dwa razy, napchalam się migdałami i leżę.. głowa mi pęka jak na zatoki, nie mam sił kompletnie nic robić, każdy spacer jest dla mnie udręka, strasznie się męczę też tak macie? Plus do tego wiecznie mdłości, w sumie my dużo chodzimy, mój na urlopie jeszcze więc wczoraj zrobiliśmy dwa spacery łącznie 15km, dziś 8km,jakaś masakra... Nie wiem czy to możliwe żeby pod tych spacerów mi brzuch już twardniał? Ma ktoś tak? Muszę jutro położnej powiedzieć..
Ojej spore dystanse, ja tu z 4.7 km spaceru dostałam becki 😉.
Jesli tyle chodzisz, to jasne że padasz z nóg. Ja jednego dnia mialam lekarza, wrocilam na pieszo, poszlam na zakupy, poszlam zdjac akryl z paznokci i padalam na twarz. Teraz od tygodnia leżę plackiem i czuje się bardzo dobrze, przyspiam tylko.
 
Kurcze ja wzcczesniej przed ciąża i do 5 tyg robiłam codziennie tyle km plus trening, a teraz nie mam sił nawet poćwiczyć wszystko poszło w odstawkę od miesiąca od kiedy się fatalnie czuje 🤢🤢 a tu jeszcze tyle czasu a z dnia na dzień jest gorzej 🤢😱
Teraz mam 8+3
Moze ogranicz albo przejść sie na basen?
 
reklama
Do góry