reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Wczoraj złapał mnie taki głod że jadłam kanapkę za kanapką. Miałam już iść spać ale stwierdziłam że jeszcze musze zjeść😅 wieczorem zachciało mi się ogórkowej. Dzisiaj zaczęłam gotować ze ślinotokiem. Poczułam gotujące się mięso i... Mdłości. Chyba już pojadłam :/
 
reklama
Hejka. Ale was ciężko nadrobić. Mało się udzielam ale ciagle podglądam. U mnie z aplikacji pokazuje 5+5, poranne młodości od czasu do czasu czasem nawet nie poranne.... ale pomaga mi mięta, bolące piersi i nic po za tymi Póki co nie byłam na żadnej wizycie prócz badania krwi. Wizyta dopiero 9 września 😫
Beta 17.08 430
19.08. 1025
24.08. 5519
nie mogłam zrobić 21 bo laboratorium mieli zamknięte. Myślicie ze po 5 dniach jest miarodajne takie mierzenie bety?
 
Ja mialam i już nie mam mdłości, też się martwię. Betę robiłam 24 wyszła 1039 a wczoraj 2502. A śluz mam lekko żółty. :(
Dziewczny ja mdłości mam czasami z głodu, Bhcg rośnie szybko, więc nie ma się co przejmować brakiem objawów.
Ja w 4t5d miałam 1448, 5t.0d 2693, a 6t.3d juz 36848! I myślicie ze bardziej mnie mdliło, skad!!! Wzdęcia to jedyny stały objaw.
 
Cześć. Na imię mam Ola. Mam 31 lat i to moja 3 ciąża. Mam 3 letniego synka i 11 miesięcznego synka. Teraz jestem w 6 tygodniu a dokładnie 5+5. U lekarza jeszcze nie bylam ale testy pozytywne i 3 bety zrobione (ładnie rosnące). W sobote mialam lekkie plamienia ale zaczelam brac luteine dopochwowa i juz sie nie pojawily. Chciałam do Was dołączyć 😙
Witamy i gratulujemy!!! ❤🤞🤩 Zatem jest nas sporo! Wszystkim zdrówka!
 
Mnie o dziwo od początku ciąży strasznie cycki bolą, ale to tak, że ani córka ani stary nie mogą się do mnie nawet przytulić 🤣
Spanie już mi powoli ustępuje. Ból brzucha tylko podczas kichania.
Cześć Ola 😃
Gratulacje! ❤ Super odstępy czasowe między dzieciaczkami, fajnie mieć rodzeństwo zbliżone wiekiem :) jak się czujesz?



Ja mam podobnie, głód łapie mnie nawet w nocy, dlatego zawsze pod ręka mam banana albo krakersy - od razu pomagają zaspokoić mały głód ;) i też polecam zjadać mniejsze posiłki ale częściej. Też mnie to meczy, bo u mnie głód też od razu wiąże się z mdlosciami, a dodatkowo mam obsesje żeby nie przytyć zbytnio w ciąży a tutaj co chwile głód :p


trzymam kciuki, na pewno wyniki badań będą piękne ❤
pogoda nie rozpieszcza, ale chyba lepsze to niż ten upał 🤪
Tak, nieduza roznica wieku. Odkad się dowiedzialam że jestem w ciąży słabne ze tak powiem z dnia na dzień. A doczynku przy moim mlodszym jest co niemiara bo zaczyna wstawac przy wszystkim
 
Cześć!
Trzymam mocno kciuki żebyś tu z nami została ❤
Jak samopoczucie?
Dziękuję, czuję się dobrze 😃 jedynie chodzę senna i o 20 mogłabym już iść spać 😉
@Flo90 ja nie mam objawów prócz senności 😉 w pierwszej ciąży też tak miałam, a ciągle czekałam aż będę mieć zachcianki i lipa 😂 czasem mnie coś zakluje w jajniku ale rzadko, dlatego też aż nie zobaczę na USG to nie uwierzę 😉
 
Mi się o północy zachciało gruszki...🙈 Z mięsem mam podobnie. Ostatnio robiłam żurek i zawsze uwielbiałam zapach smażącego się boczku z białą kiełbasą, a teraz myślałam tylko o tym żeby nie zwymiotować 🤢
Ja jem malo a często, ale zdarzyło mi się już wstać w nocy i zjeść 😉, szybko mnie ssie, ale jem 2 kanapki + pomidora i jest ok, za 3h znowu coś. Na śniadanie namaczam platki owsiane z mlekiem wieczorem przed, nie gotuje ich, zeby IG za bardzo nie wzrastał. Na obiad pieczona ryba, warzywa, kasza gryczna czy bulgur. Ostanio zrobialm na kolację pity i to był strzal w 10! Dziś zobaczymy czy mieso wjedzie- kotlet!
Nie mam ochoty na słodkie, kawę, ale dzis zapiekankę bym zjadla z serem i bułeczą 😋!
 
reklama
Ja właśnie wróciłam ze spacerku z moim trzyletnim małym maruda 🙈 co do jedzenia to wczoraj robiłam rosołek, a dziś na nim mam ochotę na pomidorową,takie swojskie pomidorki i później zblenduje i będzie git. A na śniadanie kanapka z białym serem i pomidorem czyli standard 😅🙈 ostatnio jakąś pomidorowa jestem...
 
Do góry