reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A ja dziś jestem po badaniach krwi. Niby wiem, że wyjdą dobre, to się Kurcze stresuje.
Jak Kwietnióweczki samopoczucie? Pogoda nie rozpieszcza, głowa od wczoraj pęka;|
Będzie dobrze, nie ma innej opcji.
Ja siedzę w pracy i przysypiam, dziś też miałam badanie krwi i pierwszy raz prawie zemdlałam 😱
Ogólnie nie mogę spać w nocy, codziennie o 2 w nocy pobudka na siusiu i już do budzika oka nie zmrużę..
Ja się troszkę stresuję (ale tylko troszkę, bo przecież musi być dobrze) jak szefowa zareagowała na wieść o wczorajszym USG, mówię, że jest 5mm zarodek, a serduszka nie zobaczył, to aż Ona się popłakała, a ja ale że o co chodzi?? Przecież pojawi się za tydzień :( nosz kurczę i stresik się pojawia.
No, a żeby było mało, to bolą mnie plecy na dole, jakoś tak dziwnie...
 
reklama
Dzwoniłam dzisiaj na prenatalne się umówić na 30 września mi moja lekarka kazała i nie wiem jak ona mi wiek liczyła ale jak byłam u niej w poniedziałek podała mi wiek 5+5,czyli dziś powinno być 6+1 a według apki wychodzi dzisiaj 9+2 i jak dzwoniłam na te prenatalne to tam mi też wyliczyli 9+2, i już zglupialam aż taka była by różnica wieku z usg ?
 
Czerwonej herbaty a czemu? Nie można kawy, czarnej herbaty - czyli kofeiny. Plesniowych jak we Francji, robionych z surowego sera, to jest wykluczone. Nie można jeść surowych rzeczy: mleko świeże, ryby czy surowe mięso. Nie wolno wątróbki.
Czerwona herbata moze wywołać skurcze, lepiej wypić slaba czarna herbate lub kawe bo kofeina to śladowe ilości w takim kubku,trzeba by było jej wiadro wypić zeby zaszkodzila🙂
 
F
Czerwonej herbaty a czemu? Nie można kawy, czarnej herbaty - czyli kofeiny. Plesniowych jak we Francji, robionych z surowego sera, to jest wykluczone. Nie można jeść surowych rzeczy: mleko świeże, ryby czy surowe mięso. Nie wolno wątróbki.
A ja nie wiem dlaczego czerwonej herbaty nie wolno, ale w pierwszej ciąży lekarz mówił to samo, więc raczej by sobie tego nie wymyślili tak mi się wydaje
 
To ja tradycyjnie podsyłam artykuł o tym co wolno a czego nie wolno pić / jeść w ciąży:


😊
 
Będzie dobrze, nie ma innej opcji.
Ja siedzę w pracy i przysypiam, dziś też miałam badanie krwi i pierwszy raz prawie zemdlałam 😱
Ogólnie nie mogę spać w nocy, codziennie o 2 w nocy pobudka na siusiu i już do budzika oka nie zmrużę..
Ja się troszkę stresuję (ale tylko troszkę, bo przecież musi być dobrze) jak szefowa zareagowała na wieść o wczorajszym USG, mówię, że jest 5mm zarodek, a serduszka nie zobaczył, to aż Ona się popłakała, a ja ale że o co chodzi?? Przecież pojawi się za tydzień :( nosz kurczę i stresik się pojawia.
No, a żeby było mało, to bolą mnie plecy na dole, jakoś tak dziwnie...
Będzie dobrze, zobaczysz 😘 na pewno pojawi się w 6 tygodniu. U mnie w poprzednich ciążach, które niestety straciłam, w 5 tyg nie było jeszcze nic widać, nawet pęcherzyka. Mnie też bolał krzyż jak na okres. Spać nie mogłam, stary masował, żeby ulżyło.
Głowa do góry, wierzę, że będzie dobrze ♡
A ja nie wiem dlaczego czerwonej herbaty nie wolno, ale w pierwszej ciąży lekarz mówił to samo, więc raczej by sobie tego nie wymyślili tak mi się wydaje

Moja śp. Siostra piła czerwoną herbatę na diecie odchudzającej. Rzekomo dobrze działa na przemianę materii.
Może dlatego nie powinno się pić? Może ma to jakiś związek?
 
reklama
Będzie dobrze, zobaczysz 😘 na pewno pojawi się w 6 tygodniu. U mnie w poprzednich ciążach, które niestety straciłam, w 5 tyg nie było jeszcze nic widać, nawet pęcherzyka. Mnie też bolał krzyż jak na okres. Spać nie mogłam, stary masował, żeby ulżyło.
Głowa do góry, wierzę, że będzie dobrze ♡


Moja śp. Siostra piła czerwoną herbatę na diecie odchudzającej. Rzekomo dobrze działa na przemianę materii.
Może dlatego nie powinno się pić? Może ma to jakiś związek?
Wiesz apka pokazuje mi dziś 7+0....
No, ale muszę myśleć pozytywnie mimo wszystko.
 
Do góry