reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja właśnie wróciłam ze spacerku z moim trzyletnim małym maruda 🙈 co do jedzenia to wczoraj robiłam rosołek, a dziś na nim mam ochotę na pomidorową,takie swojskie pomidorki i później zblenduje i będzie git. A na śniadanie kanapka z białym serem i pomidorem czyli standard 😅🙈 ostatnio jakąś pomidorowa jestem...
Robiłam w poniedziałek domowe koncentraty i tak za mną pomidorowa chodziła, że dzisiaj musiałam zrobić 😂
 
Mniej e od przedwczoraj męczą wymioty...myślałam że w 10 tyg to już będzie łatwo ej a nie gorzej bo wcześniej ich nie miałam. I jak tu z nimi funkcjonować? Co zjem to mam wrażenie że stoi w brzuchu i czeka by wyskoczyć więc najchętniej nic bym nie jadła. :(
 
Mniej e od przedwczoraj męczą wymioty...myślałam że w 10 tyg to już będzie łatwo ej a nie gorzej bo wcześniej ich nie miałam. I jak tu z nimi funkcjonować? Co zjem to mam wrażenie że stoi w brzuchu i czeka by wyskoczyć więc najchętniej nic bym nie jadła. :(
Ja jestem dzis 8+6 i ssie mnie na jedzenie. Ale zaskoczyłaś mnie, że takie mdłości pojawiają się w 10t. Bo mnie mdli z głodu.
 
Ja z kolei miałam CC przy synu i dzięki Bogu że zrobili bo nie wiem czy wytrzymałabym naturalny. A po CC szybko doszłam do siebie, sama wszystko przy dziecku robiłam wiec CC jak dla mnie super. Oczywiście każdy na inne doświadczenia, ale ja z CC jestem zadowolona
Ja też miałam cc, bo dziecku tętno spadało na KTG i nie żałuję, bo na drugi dzień już byłam na nogach, szybko doszłam do siebie i bardzo ładnie mnie zszyli, że teraz jak się wygoiło to prawie nie widać blizny :)
 
A mi lekarz ostatnio powiedział, że nie wolno pleśniowych serów, czerwonej herbaty, owoców morza, surowego mięsa i ryb i coś o mleku jeszcze mówił, ale nie pamiętam
Czerwonej herbaty a czemu? Nie można kawy, czarnej herbaty - czyli kofeiny. Plesniowych jak we Francji, robionych z surowego sera, to jest wykluczone. Nie można jeść surowych rzeczy: mleko świeże, ryby czy surowe mięso. Nie wolno wątróbki.
 
reklama
Do góry