reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ja po wizycie, OM 13 lipca długie cykle. Przedwczoraj beta 1000 i nie było nic w usg. Dziś beta 2502 i pokazały się dwa maleństwa, ale naprawdę maleństwa. Trochę się martwię, lekarz kazał przyjść za dwa dni zobaczyć czy pecherzyki rosną. Wedlug OM juz powinien być zarodek, ale beta mała więc nie wiem juz sama.

Gratuluję dziś wszystkim co miały wizyty i usłyszały serduszka ❤️ oby jak najwięcej taj pięknych wiadomości. A to moje małe kropki.
Wow! Podwójne gratulacje 😊
 
Hej dziewczyny też miałam dziś wizytę na 13,maluszek jest serduszko bije ładnie :) za tydzień mam przyjść po skierowanie na prenatalne bo on akurat daje, termin porodu jednak 6.04, luteinę mam dalej brać, kwas foliowy też No i przepisal mi euthyrox 25 bo mam, trochę podwyższone tsh, kartę ciąży dostalam parę badań też do, wykonania na za tydzień. Hmm i pojawił się u mnie 4 cm torbiel lewego jajnika No ale nic, się z tym nie robi w takiej ciąży przeważnie sam się wchłania.
Gratulacje wielkie 🤍💗🤍
 
Był tylko zarys zarodka, serduszka brak, lekarz mówił że nawet nie jest w stanie wyczuć tętna bo jest za wcześnie. Dlatego się zastanawiam (chodzi też o pracę) czy jestem w 7 czy 4 tygodniu 🤔
W 7tc na pewno byłoby serduszko, a nie tylko zarys i dziwne, że widząc, że jest tylko zarys zarodka lekarz wpisuje w kartę ciąży 7tc, chociaż USG ewidentnie pokazuje, że to gdzieś 4-5tc🤔🤔🤔😳😳 nie spotkałam się jeszcze z czymś takim
 
reklama
W Wa-wie w Luxmed (abonament) też tak mam; wizyta i USG oddzielnie, drugi lekarz całkiem prywatnie tak samo, przyjmuje w gabinecie a USG oddzielnie chodzę, znaleźli sposób na zarobek, bo to 2 oddzielne wizyty sa. Najlepiej chyba znaleźć lekarza z USG odrazu, o ile za USG na wizycie nie doliczy?
Ta Wawa to zawsze musi inaczej...w Poznaniu normalnie idziesz na konsultacje i masz robione USG w tym samym gabinecie i w tym samym czasie...mam abonament i ani razu nie miałam takiej sytuacji jak opisujesz także jestem zszokowana 😳😳😳
 
Do góry