reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A ja wstałam z mikroskopijną opryszczką na górnej wardze 😒 Mam nawrotową, ale jeszcze w I trymestrze mi się nie przytrafiła. Muszę do gina przedzwonić i dopytać czy Erazaban można tak wcześnie?
 
reklama
Czesc Dziewczyny :*

Od razu wszystkim gratuluje :)
Cały czas Was podczytuje ale wkoncu chciałam sie odezwać i zacząć uczestniczyć w rozmowach ale piszecie jak szalone.
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża i jakis strasznie martwią mnie wyniki bo wydają mi sie bardzo niskie poziomu odnośnie beta czy możecie popatrzeć na to swoim doświadczonym okiem ? Wizytę u Gina mam 03.09 czy nie za wczesnie ? Niby to bedzie 7 tydzień . A wyniki mam takie:

14.08 - progesteron 17,7
19.08 - beta 55
21.08 - beta 255 (4 tydz. 6 dzien)

miłego dnia❤
Wyniki masz w normie. Ważne są przyrosty, a u Ciebie są, więc uszy do góry 😊
Wizyta jak najbardziej dobry termin. Ja z tych niecierpliwych i będę miała w poniedziałek a to dopiero 5 tydzień będzie 😁 tyle, że ja z tych 35+ 🤫
No i gin kazał przybiec, bo może jakaś niedomoga lutealna- bla bla. Że niby z kuli wieku, phi!
No, ale nie mogę się doczekać, bo może jak w poprzednich ciążach, będzie widać i mam nadzieję słychać 😊
 
Według mnie jest okej no przyrost w normie, może owulacja była trochę później;)
Czesc Dziewczyny :*

Od razu wszystkim gratuluje :)
Cały czas Was podczytuje ale wkoncu chciałam sie odezwać i zacząć uczestniczyć w rozmowach ale piszecie jak szalone.
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża i jakis strasznie martwią mnie wyniki bo wydają mi sie bardzo niskie poziomu odnośnie beta czy możecie popatrzeć na to swoim doświadczonym okiem ? Wizytę u Gina mam 03.09 czy nie za wczesnie ? Niby to bedzie 7 tydzień . A wyniki mam takie:

14.08 - progesteron 17,7
19.08 - beta 55
21.08 - beta 255 (4 tydz. 6 dzien)

miłego dnia[emoji3590]
 
Wiecie co, chyba trochę panika z tym TSH. Poprzednią ciąże miałam dokładnie w tym samym terminie - urodziłam 28 kwietnia.

I oglądałam tamte wyniki.
Zaczynałam ciąże z TSH 5,54 i zbić do widełek udało się dopiero w połowie stycznia.
Teraz mam 3,14 więc chyba w ogóle nie ma tragedii..
 
Hej.czy ktoras uzywala Nizoral w ciazy?lupiez mi sie zrobil:( a nie mialam,zawsze uzywalam Head and Shoulders ale wlosy wypadaly,zmienilam na inny szampon i pare miesiecy bylo ok,a teraz nie wiem czy przez hormony czy co lupiez wraca:(
 
Hej.czy ktoras uzywala Nizoral w ciazy?lupiez mi sie zrobil:( a nie mialam,zawsze uzywalam Head and Shoulders ale wlosy wypadaly,zmienilam na inny szampon i pare miesiecy bylo ok,a teraz nie wiem czy przez hormony czy co lupiez wraca:(
Kochana head and shoulders nie jest dobrym szamponem na łupież ponieważ tylko go wymywa. Też wazna bylaby diagnoza czy napewno jest to łupież czy tylko mocne przesuszenie skóry glowy (co w ciąży też moze sie zdarzyc) Łupież to infekcja grzybicza na skórze głowy, dlatego nieleczony odpowiednio nawraca. Też pytanie czy masz Nizoral jest bezpieczny w ciąży ale i tak zapytałbym w aptece o cos moze naturalnego. Jeśli masz w pobliżu fajna apteke z dermokosmetykami to napewno poleca cos dobrego :) ja wiem ze na łupież fajne produkty ma ducray, vichy, pharmaceris itp :)
 
reklama
Czesc Dziewczyny :*

Od razu wszystkim gratuluje :)
Cały czas Was podczytuje ale wkoncu chciałam sie odezwać i zacząć uczestniczyć w rozmowach ale piszecie jak szalone.
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża i jakis strasznie martwią mnie wyniki bo wydają mi sie bardzo niskie poziomu odnośnie beta czy możecie popatrzeć na to swoim doświadczonym okiem ? Wizytę u Gina mam 03.09 czy nie za wczesnie ? Niby to bedzie 7 tydzień . A wyniki mam takie:

14.08 - progesteron 17,7
19.08 - beta 55
21.08 - beta 255 (4 tydz. 6 dzien)

miłego dnia❤

Cześć :)
Hej.czy ktoras uzywala Nizoral w ciazy?lupiez mi sie zrobil:( a nie mialam,zawsze uzywalam Head and Shoulders ale wlosy wypadaly,zmienilam na inny szampon i pare miesiecy bylo ok,a teraz nie wiem czy przez hormony czy co lupiez wraca:(
Nie wiem czy w ciąży można, ale słyszałam, żeby go nie używać, bo strasznie podrażnia skórę.


Dzień dobry :) Dzisiaj u nas pogoda piękna, mam w planie wyciągnąc wszystkich na spacer i lody, zobaczymy czy sie tata da namówić, bo ma trochę roboty w koło domu. Ja zresztą też, ale nie mam w ogóle ochoty na sprzątanie. Lody bym zjadła :D A i kupiłam sobie wczoraj herbatkę miętową z pomarańczą, niby na trawienie. Pomyślałam, że może być dobra w smaku. Wstałam o 1kg lżejsza. Wzdęcia, to mnie nawet ostatnio w nocy budziły. Tragedia jest. Nieważne co zjadłam, po chwili brzuch jak piłka. W nocy nie jadłam nic i też się taki robił. Nie wiem jak sobie z tym radzić.
 
Do góry