reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Czesc Dziewczyny :*

Od razu wszystkim gratuluje :)
Cały czas Was podczytuje ale wkoncu chciałam sie odezwać i zacząć uczestniczyć w rozmowach ale piszecie jak szalone.
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża i jakis strasznie martwią mnie wyniki bo wydają mi sie bardzo niskie poziomu odnośnie beta czy możecie popatrzeć na to swoim doświadczonym okiem ? Wizytę u Gina mam 03.09 czy nie za wczesnie ? Niby to bedzie 7 tydzień . A wyniki mam takie:

14.08 - progesteron 17,7
19.08 - beta 55
21.08 - beta 255 (4 tydz. 6 dzien)

miłego dnia❤️
 
Cześć dziewczyny... Życzę wam udanego weekendu....
Ja wstalam dzisiaj bez mdłości i już mam czarne myśli że jest coś nie tak 🙄
Przestan! Pamietam slowa z jednej ciazy, nie codziennie bedziesz miala takie same objawy, ja nie mam zadnych poki co i korzystam 🤣🤣 a tez mialam jeszcze przed okresem i bolące piersi i brak smaku, a potem zrobilam bete jak juz objawy zanikly o wszystko gra jak najbardziej, cieszę sie ze masz dzis lepszy dzien :* nie zamartwiaj sie
Czesc Dziewczyny :*

Od razu wszystkim gratuluje :)
Cały czas Was podczytuje ale wkoncu chciałam sie odezwać i zacząć uczestniczyć w rozmowach ale piszecie jak szalone.
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża i jakis strasznie martwią mnie wyniki bo wydają mi sie bardzo niskie poziomu odnośnie beta czy możecie popatrzeć na to swoim doświadczonym okiem ? Wizytę u Gina mam 03.09 czy nie za wczesnie ? Niby to bedzie 7 tydzień . A wyniki mam takie:

14.08 - progesteron 17,7
19.08 - beta 55
21.08 - beta 255 (4 tydz. 6 dzien)

miłego dnia❤
Hej gratulacje, nie przejmuj sie beta jest ok, nie liczy sie ile ale przyrost a przyrost jest extra
Wizyta w sam raz z reguły idzie sie w 7 tyb na wizytę :) sama mam wizyte w 7 tyg wprawdzie druga bo ja za to mam wysoka bete i ciekawilo mnie o co chodzi ale okazalo sie ze ok ale tak bym napewno poszla w 7 przy normalnej becie a Twoja jest jak najbardziej wporzadku :)
 
Czesc Dziewczyny :*

Od razu wszystkim gratuluje :)
Cały czas Was podczytuje ale wkoncu chciałam sie odezwać i zacząć uczestniczyć w rozmowach ale piszecie jak szalone.
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża i jakis strasznie martwią mnie wyniki bo wydają mi sie bardzo niskie poziomu odnośnie beta czy możecie popatrzeć na to swoim doświadczonym okiem ? Wizytę u Gina mam 03.09 czy nie za wczesnie ? Niby to bedzie 7 tydzień . A wyniki mam takie:

14.08 - progesteron 17,7
19.08 - beta 55
21.08 - beta 255 (4 tydz. 6 dzien)

miłego dnia❤
Gratulacje!
Beta jak u mnie i progesteron też, będziesz sprawdzała jeszcze przyrost? Kiedy miałaś ostatnia @? Chyba mamy podobnie 😁😁😁
 
Gratulacje!
Beta jak u mnie i progesteron też, będziesz sprawdzała jeszcze przyrost? Kiedy miałaś ostatnia @? Chyba mamy podobnie 😁😁😁

Mysle ze sprawdzę jeszcze raz w przyszłym tygodniu tak dla pewności co sie tam dzieje :) Pierwszy dzien ostatniej @ 18.07 a u Ciebie ??

Mama2018 - dzieki za slowa otuchy !

Miło tu u Was 😀
 
reklama
Do góry