reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny kolejne pytanie. Jade jutro nad wodę bo upał nie do zniesienia. Myslicie ze trochę slonca mi nie zaszkodzi?
Ja jeżdżę nad wodę, ale brzuszek mam zasłonięty, bo kiedyś gdzieś czytałam, że nie powinno się wystawiać brzuszka ciążowego na słońce i jak obserwuje kobiety nad wodą w ciąży to też mają brzuszki zasłonięte
Moja mama pielęgniarka też mi powiedziała, że brzuch trzeba zasłaniać przed słońcem...a lekarz np mówił, że lepiej unikać wchodzenia do jeziora w ciąży, bo można się infekcji nabawić i ja się z nim zgadzam, bo w tej wodzie jest wszystko po prostu...także ja jeżdżę nad wodę opalam wszystko poza brzuszkiem i do wody wchodzę tylko zamoczyć nogi
 
Ostatnia edycja:
Ja jeżdżę nad wodę, ale brzuszek mam zasłonięty, bo kiedyś gdzieś czytałam, że nie powinno się wystawiać brzuszka ciążowego na słońce i jak obserwuje kobiety nad wodą w ciąży to też mają brzuszki zasłonięte
Moja mama pielęgniarka też mi powiedziała, że brzuch trzeba zasłaniać przed słońcem...a lekarz np mówił, że lepiej unikać wchodzenia do jeziora w ciąży, bo można się infekcji nabawić i ja się z nim zgadzam, bo w tej wodzie jest wszystko po prostu...także ja jeżdżę nad wodę opalam wszystko poza brzuszkiem i do wody wchodzę tylko zamoczyć nogi
Ja niestey nie mam za bardzo czym zakryc brzucha bo mam same 2 częściowe kostiumy 🤭. M.P.90 przeczytaj sobie ten artykuł co załączyła mi Olczi z mamaginekolog. Dzis bedzie potworny upał. W mieszkaniu nie da sie wytrzymac,wiec jadę. Musze tylko cienia poszukac,bo faktycznie słońce jakos mnie ostatnio męczy😁
 
Gratulacje wszystkim po wizytach!! [emoji7][emoji7]

Ja tak pobieżnie bo dzisiaj młoda ma komunię i dużo z tym ostatnio zachodu było ale na szczęście chyba wszystko mamy także trzymajcie kciuki żebyśmy wytrzymali w tym upale.... Dzisiaj ma być u Nas 30stopni w cieniu :(
No bedzie cieplo,Życzę dużo cienia i wiaterku 😊
 
Gratulacje wszystkim po wizytach!! [emoji7][emoji7]

Ja tak pobieżnie bo dzisiaj młoda ma komunię i dużo z tym ostatnio zachodu było ale na szczęście chyba wszystko mamy także trzymajcie kciuki żebyśmy wytrzymali w tym upale.... Dzisiaj ma być u Nas 30stopni w cieniu :(
Niezle a ja mam wesele i sukienke z dlugim rekawem... Ale to nic wytrzymam najwyżej później zmienię 😀
 
reklama
Do góry