reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dawid też mi się bardzo podoba, ale to zazwyczaj łobuzy, każdego którego znam to mamy włosy z głow wyrywają..no , ale tak samo podobno mówią o Julkach :D
A jaka jest Twoja Julka?


Ja mam córkę młodsza Julkę jest mądra pyskata uparta a jak walnie jakimś tekstem to normalnie padam hehe, ona jest taka że jakby się balon siostrze starszej przebił to ona swój, odda, jest bardziej przytulasna. Zwraca nie raz na takie rzeczy uwagę że aż się śmiać chce... Kiedyś do koleżanki, na Ur z przedszkola nie poszła bo, ta grzebie w nosie haha masakra
 
Dziewczyny mi już weszła faza na planowanie pokoiku i wszystkich dodatków, 😅wgl juz bym chciała pierwszy trymestr mieć za sobą 🙈M P Ty chyba tez pp cesarce i to nie cały rok o ile dobrze pamiętam? 🙂ja ostatnio czułam takie jakby ciągnięcie pod blizną to pewnie od macicy ale ciekawe co będzie jak brzuc będzie duży
Tak ja jestem 10msc po cc i też czuję bliznę, pobolewa mnie i ciągnie, ale lekarz stwierdził już wcześniej, że wszystko mi się ładnie wygoiło i nie widzi przeciwwskazań do drugiej ciąży i tego się trzymam 😊😉
 
Ech,chlop mi się od klimy przeziębił. Spimy na oddzielnych łóżkach.....nam nadzieję ze się nie przeziębię. No nie miał kiedy normalnie 😡🤬
 
A na kiedy masz termin? Mi wypada na 28 kwietnia😀
Z miesiączki na 16.04, ale wiem na pewno ze ciąża młodsza i wg daty owulacji (potwierdzonej testem) to będzie 29-30.04 :) ale pewnie ostatecznie się okaże na usg później :)

O ile beta mi ładnie urosła, tak progesteron spadł o 0,2... na szczęście juz mam włączony duphaston
 
reklama
Do góry