reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Jestem po wizycie. Bobo ma się dobrze. Ma całe 3,1 mm 🥰 ciąża wychodzi tydzień młodsza więc tak jak w poprzedniej ciąży po prostu widocznie tu też się owulka przesunęła 🙈 za tydzień mam wizytę normalnie na NFZ to może wtedy coś więcej się dowiem. Czuję się spokojniejsza jak zobaczyłam moje maleństwo.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-08-21-19-16-39-294_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-08-21-19-16-39-294_com.miui.gallery.jpg
    208,1 KB · Wyświetleń: 78
Jestem po wizycie. Bobo ma się dobrze. Ma całe 3,1 mm 🥰 ciąża wychodzi tydzień młodsza więc tak jak w poprzedniej ciąży po prostu widocznie tu też się owulka przesunęła 🙈 za tydzień mam wizytę normalnie na NFZ to może wtedy coś więcej się dowiem. Czuję się spokojniejsza jak zobaczyłam moje maleństwo.
Cudne uczucie, prawda? 😊
Ja nie wiem jak wytrzymam do poniedziałku? 🙈
 
Jestem po wizycie. Bobo ma się dobrze. Ma całe 3,1 mm 🥰 ciąża wychodzi tydzień młodsza więc tak jak w poprzedniej ciąży po prostu widocznie tu też się owulka przesunęła 🙈 za tydzień mam wizytę normalnie na NFZ to może wtedy coś więcej się dowiem. Czuję się spokojniejsza jak zobaczyłam moje maleństwo.
Czyli teraz ktory tydz?
 
Kochane Dziewczyny
Wrociłam,jestem w potwierdzonej ciązy 6tc 2 dzień:). Maluch ma 0,53 cm i lekarz mowi ze wszystko jest w porządku. Jak cos ból brzucha jest normalny. Widziałam jak bije serduszko. Cudowny moment😍
Usłyszeć serduszko, to najpiękniejszy dźwięk jaki można usłyszeć 😍
Ja W czwartek będę miała pierwsze USG i się już nie mogę doczekać ❤
 
Mdłości to już moje drugie imię :/ na szczescie na razie tylko na mdlosciach się kończy... Normalnie i ze smakiem potrafię zjeść tylko śniadanie :( woda i cola nie pomagają. Mam złe doświadczenia z imbirem z poprzedniej ciąży.... dosadnie mowiac zygalam po nim jak kot :/
Muszę kupić migdały, wtedy pomagały i przegryzalam je w zasadzie do końca. Teraz próbowałam zastąpić je słonecznikiem bo miałam pod ręka... ale to nie to :(
Totalnie odpycha mnie od jedzenia... masakra
Mnie też odpycha od jedzienia. Jedynie co mogę to kanapka z pomidorem i orzechy...
 
reklama
Do góry