reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Orany. Wróciłam z pracy. 35 stopni to jest temperatura w której się nie da pracować 🙄.
Rano pojechałam na betę i TSH.
Beta z 3t+6 - 195
Beta z 4t+1 - 441

Za to TSH mam 3,156.
Chyba trzeba będzie się wybrać do endo..
 
Orany. Wróciłam z pracy. 35 stopni to jest temperatura w której się nie da pracować 🙄.
Rano pojechałam na betę i TSH.
Beta z 3t+6 - 195
Beta z 4t+1 - 441

Za to TSH mam 3,156.
Chyba trzeba będzie się wybrać do endo..
wiesz co i to jak najszybciej. Ja miałam 2,32 tsh i ginekolog powiedział, ze jak pójdę 16 września tak jak miałam zapisana wizytę bo przez pandemie ciężko się dostać to Jest za późno.. z tego co wiem w 1 trymestrze norma jest do 2,50.
 
wiesz co i to jak najszybciej. Ja miałam 2,32 tsh i ginekolog powiedział, ze jak pójdę 16 września tak jak miałam zapisana wizytę bo przez pandemie ciężko się dostać to Jest za późno.. z tego co wiem w 1 trymestrze norma jest do 2,50.
ja w ciągu tygodnia dostałam się na wizytę i mam zwiekszona dawkę leku 😊
 
wiesz co i to jak najszybciej. Ja miałam 2,32 tsh i ginekolog powiedział, ze jak pójdę 16 września tak jak miałam zapisana wizytę bo przez pandemie ciężko się dostać to Jest za późno.. z tego co wiem w 1 trymestrze norma jest do 2,50.

Moja mama bierze Letrox też więc od jutra sobie sama zwiększę 😂. A w tygodniu może się dostanę do jakiegoś endokrynologa. Pracuję do godziny 16 i jest problem żeby po 16 dostać się do endo :)
 
A co do normy to na wynikach jest napisane, że do 2,84. Więc nie ma tragedii.

Moja mama w nakgorszym momencie miała TSH 180 więc no 😅
 
reklama
Moja mama bierze Letrox też więc od jutra sobie sama zwiększę 😂. A w tygodniu może się dostanę do jakiegoś endokrynologa. Pracuję do godziny 16 i jest problem żeby po 16 dostać się do endo :)
pytałam tez dziewczyn jak szło mi tsh do gory czy sama mogę zwiększyć, nie zalecały na własna rękę, ale to wiesz.. tez byłam w takiej sytuacji i nie wiedziałam co zrobić dlatego starałam się jak najszybciej pójść do endo.😘😘
 
Do góry