reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A jak się w ogóle czujecie?
U mnie odkąd wróciłam z Grecji jest średnio (w Grecji samopoczucie było super), codziennie mdłości od rana do wieczora (bez wymiotów ale jednak męczące) 🤷🏻‍♀️ Od wielu rzeczy dalej mnie odrzuca, dzisiaj znowu był McDonald i McWrap 😂 D r a m a t!
A co do snów to przed wyjazdem miałam koszmar, że mam taki krwotok, że się wykrwawiłam na śmierć 😳
A co do libido to tez mam praktycznie na poziomie 0, aż mi szkoda mojego męża :p tym bardziej, że co się kładę do łóżka to usypiam w ciągu sekundy xD ale staram się jak mogę 🤣
PS. U mnie zaczął się dziś 8+0 ❤️
 
Dziś zaczęliśmy sobie 9+0 ❤️ Jezeli wszystko z dzidziutkiem będzie ok, to córka będzie na pewno Michasia (mój przyszły mąż Michał tak sobie zażyczył😁) a co do chłopca to kompletnie nie mam pomysłu. Nic mi się nie podoba😒 Może Maciuś chociaż sama nie wiem co myślicie?🤔
 
A jak się w ogóle czujecie?
U mnie odkąd wróciłam z Grecji jest średnio (w Grecji samopoczucie było super), codziennie mdłości od rana do wieczora (bez wymiotów ale jednak męczące) 🤷🏻‍♀️ Od wielu rzeczy dalej mnie odrzuca, dzisiaj znowu był McDonald i McWrap 😂 D r a m a t!
A co do snów to przed wyjazdem miałam koszmar, że mam taki krwotok, że się wykrwawiłam na śmierć 😳
A co do libido to tez mam praktycznie na poziomie 0, aż mi szkoda mojego męża :p tym bardziej, że co się kładę do łóżka to usypiam w ciągu sekundy xD ale staram się jak mogę 🤣
U mnie straszne zawroty głowy jak wstanę. Jak siedzę i leżę jest ok. Od czasu do czasu mdłości, ból brzucha sporadycznie.
Odrzuca mnie na słodkie nie mam wg apetytu
 
Laski wiem ze bylo ale co na mdlosci,zaraz umre chodze po mieszkaniu nie wiem co mam ze soba zrobic,probuje zrobic obiad i bede wymiotowac chyba,cos strasznego oszaleje,jak ja w pracy wytrzymam az mi slabo
 
Ja dziś zaczynam 5 tydz ☺️
Samopoczucie ok 😉 na sex mnie nie ciągnie bo mąż daleko ale gdyby był bliżej 😱😂🙈 na razie to czekam na deszcz ... upał wykańcza 😉😊 oby do przodu 🙂🙃
 
reklama
Dziś zaczęliśmy sobie 9+0 ❤ Jezeli wszystko z dzidziutkiem będzie ok, to córka będzie na pewno Michasia (mój przyszły mąż Michał tak sobie zażyczył😁) a co do chłopca to kompletnie nie mam pomysłu. Nic mi się nie podoba😒 Może Maciuś chociaż sama nie wiem co myślicie?🤔
To na kiedy Ty masz termin? Ja mam niby dzisiaj 8+0, i termin na 02.04 według miesiączki :p

Byłam u ginekologa na nfz, katastrofa, porażka i nie wiem co jeszcze. Nikomu nie polecam takiego lekarza na pierwszą ciążę, dobrze, że to nie jest moja 1 bo bym nic z niej nie wiedziała. :D Ale nie biorę sobie tego do siebie, bo wiedziałam, że pewnie tak będzie ;D Z kropkiem wszystko w porzadku, ale chodzi o samo przyjęcie pacjentki :p
 
Do góry