reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

To na kiedy Ty masz termin? Ja mam niby dzisiaj 8+0, i termin na 02.04 według miesiączki :p

Byłam u ginekologa na nfz, katastrofa, porażka i nie wiem co jeszcze. Nikomu nie polecam takiego lekarza na pierwszą ciążę, dobrze, że to nie jest moja 1 bo bym nic z niej nie wiedziała. :D Ale nie biorę sobie tego do siebie, bo wiedziałam, że pewnie tak będzie ;D Z kropkiem wszystko w porzadku, ale chodzi o samo przyjęcie pacjentki :p
według aplikacji na 1 kwietnia bo mam dłuższe cykle, a według ginekologa na 26.03, zapisałam się tutaj zanim byłam u ginekologa i tak zostałam. Kto wie kiedy się dzidziutek urodzi 🤷🏻‍♀️😁
 
reklama
To na kiedy Ty masz termin? Ja mam niby dzisiaj 8+0, i termin na 02.04 według miesiączki :p

Byłam u ginekologa na nfz, katastrofa, porażka i nie wiem co jeszcze. Nikomu nie polecam takiego lekarza na pierwszą ciążę, dobrze, że to nie jest moja 1 bo bym nic z niej nie wiedziała. :D Ale nie biorę sobie tego do siebie, bo wiedziałam, że pewnie tak będzie ;D Z kropkiem wszystko w porzadku, ale chodzi o samo przyjęcie pacjentki :p
Ja też mam dziś 8+0 i termin na 02.04 😃
 
Ja też mam dziś 8+0 i termin na 02.04 😃
A wszystko Ci sie zgadza z usg? Bo mi nie, tydzień temu niby miałam według usg 6+2, a dzisiaj po 8 dniach na innym sprzęcie i u innego lekarza 6+5, ale myślę, że chyba nie mam się czym martwic, bo ciąża to nie matematyka, a skoro serduszko ładnie pikało to chyba źle nie jest ;)
 
reklama
A wszystko Ci sie zgadza z usg? Bo mi nie, tydzień temu niby miałam według usg 6+2, a dzisiaj po 8 dniach na innym sprzęcie i u innego lekarza 6+5, ale myślę, że chyba nie mam się czym martwic, bo ciąża to nie matematyka, a skoro serduszko ładnie pikało to chyba źle nie jest ;)
Jak byłam na pierwszym usg to mi się idealnie zgadzało z appka - 05.08 miałam 5+5 i lekarz to potwierdził. Zobaczymy co będzie podczas kolejnej wizyty, mam 02.09 ;)
 
Do góry