reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja mam imie dla coreczki Anastazja w znaczeniu "odrodzona"tak więc dla nas ma piekne znaczenie po poronieniu ❤ dla chłopczyka jeszcze nie wiem ale myślę o imieniu Aleksander🤷‍♀️ mam już syna Patryka
 
Do imiona prawo głosu będzie miał mój mąż. Z synem się uparłam na Szymona, on chciał Miłosza ale odpuścił. A na początku cały czas mówił że będzie Kryspin🙈
 
U nas od zawsze miała być Julcia i zostanie, a co do chłopca mam Michał, po dziadku, ale u mojego Marcina w rodzinie dużo Michałów i tak sobie po chichutku, nic Mu nie mówiąc wymysliłam Adam :D
Moja młoda nazywa się Julka ;) jakby była chłopcem to miał byc Michał także masz podobny gust do mojego ;)

Teraz dziewczynka Alicja choć młoda bardzo nalega na Darię a chłopczyk chyba Dawid :)
 
Mój popęd tez 0%, ale całe szczęście przy tym plamieniu... chociaż dzisiaj mam jakiś niezły dzień! Nie licząc tego, ze jadłam pół bułki na śniadanie przez 2 godziny, bo mnie mdlilo... ale tak poza tym mam jakoś sporo siły, brzuch mnie nie boli (wczoraj bolał, a w poprzedniej ciazy tez tak miałam, ze raz bolał, a raz nie-pewnie sobie rosło, dziś odpuściło i niedługo znowu będzie😜) i pierwszy raz od 9 dni po zrobieniu dwójki (a nawet dwóch😂), czyli po lekkim parciu, nie miałam plamienia. Nie jaram sie za bardzo, żeby sie nie rozczarować jak znowu mi pozniej jakaś plamka sie pojawi, ale jednak miła odmiana o poranku😉
 
Moja młoda nazywa się Julka ;) jakby była chłopcem to miał byc Michał także masz podobny gust do mojego ;)

Teraz dziewczynka Alicja choć młoda bardzo nalega na Darię a chłopczyk chyba Dawid :)
Dawid też mi się bardzo podoba, ale to zazwyczaj łobuzy, każdego którego znam to mamy włosy z głow wyrywają..no , ale tak samo podobno mówią o Julkach :D
A jaka jest Twoja Julka?
 
reklama
Do góry