reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Echi mi się dziś podobnie przysnilo,ale powiedzialam ze to sen i się obudziłam,wiec chyba dobry omen.Czlowiek stara się pozytywnie myśleć ale zawsze cos do tego łba wleci.
Ja nie miałam ani razu złej myśli odkąd zobaczyłam 2 kreseczki, wierzę, że tym razem się uda, bo do 3 razy sztuka. Widocznie podświadomość swoje musi robić.
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy też macie taki popęd w tym ciążowy czasie? [emoji15] W pierwszej ciąży miałam celibat praktycznie całe 9 miesięcy, a teraz tylko czekam aż syn zaśnie żeby się brać do roboty [emoji23][emoji23][emoji23] Jakby mi lekarz teraz powiedział że nie wolno, to bym chyba na głowę dostała
O dziewczyno nie pytaj [emoji23][emoji23][emoji23][emoji2958] ja bym z łóżka mogła nie wychodzić a takie mam teraz orgazmy że pół bloku mnie słyszy [emoji1751][emoji23][emoji23]
 
Kurde wy wszystkie macie mdłości, objawy, bóle A ja nic:p jakbym w ciąży nie była, bo prawda dziś 4+5 więc może dopiero będą, jednak to zastanawiające xD
Ja też nie mam żadnych mdłości, boli.. Ale w pierwszej ciąży też nic nie miałam całe 9 miesięcy . Każda z nas jest inna .. chociaż nie zaprzeczam że jeszcze nic nie dojdzie.[emoji39]
 
Hej dziewczyny :) chyba bym musiala byc tu 24/7 żeby czytać wszystkie posty :D
Byłam wczoraj u lekarza.
Dzidziuś ma 1,5 cm, bije pięknie serduszko i jest wszystko cacy :) termin wyznaczony na 1.04.2021 czyli prima aprilis :D
Super że wszytko ok.[emoji4]
Termin mamy na ten sam dzień.[emoji6]
 
Hej, no u mnie libido 0 i jak mi się sny śniły, tak Teraz nic albo głupoty jak nie wiem.... Ja też mam koszmar z sprzątaniem itd po 11 mnie już spanie bierze ciągle bym spala. Jeszcze męczy mnie alergiczny katar niby ostatnio alergolog na teleporadzie przepisała mi jakieś krople do nosa itd bo tabletek brać nie mogę ale muszę czekać na receptę jak poczta przyjdzie bo ona jeszcze nie umie używać komputera i wypisywać e-recept oo zgrozo.... Wogole to nie mam ochoty nic jeść, patrząc na mięsne dania blee więc dziś lekka zupka na obiad a rodzince jeszcze jakieś naleśniki ogarnę by dojedli. U nas były upały dwa dni deszczu i znów od wczoraj upał. Któraś z was pisała o dziecku i szkole, Też mam córkę w którą do drugiej klasy idzie i jestem ciekawa czy kurde pójdą do, tej, szkoły czy nie hmm pokupowaliamy wszystko do szkoły i czekamy na decyzję..
 
reklama
Imiona macie już w większości wybrane czy czekacie z tym na pozniej? :)


Co do imion to raczej będziemy wybierać po Poznaniu płci No ale moimi córkami to czekaliśmy do ostatniego momentu bo nie wiedziałam haha a teraz to, wogole będzie problem haha bo zero pomysłów ani na dziewczynkę ani na chłopaka, bo dla dziewczynki które mi się podobały juz moje córki mają :)
 
Do góry