reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Masz regularne cykle? Ja mam pierwszą wizytę umówiona właśnie na 7+4 i mam nadzieję, że będzie już biło serduszko. Cykle regularne -28 dniowe.
Powiedzmy ze 27 chociaz w styczniu mialam okres przez dwa tygodnie.... Potem 28,29,27 różnie. Niby owulacja jakos 18.07 wiec jesli od zaplodnienia liczą to tez jest to 5 t
 
Dziewczyny...pomozcie.. Aplikuje luteinę palcem.. Ale ona później strasznie wypływa... Ty to wogole coś skutkuje.... Coś zostanie z tego leku Nie mogę aplikatorem bo zawsze podrażniam i krew jest....
 
Dziewczyny...pomozcie.. Aplikuje luteinę palcem.. Ale ona później strasznie wypływa... Ty to wogole coś skutkuje.... Coś zostanie z tego leku Nie mogę aplikatorem bo zawsze podrażniam i krew jest....
Ja wkładam najgłębiej jak się da i leze minimum godzinę po aplikacji wtedy nie wyplywa mi nic,chyba ze duzo na nogach jestem
 
ja zaszlam w ciaze po 9miesiacach staran ,pierwszy cykl z clo i od razu sie udalo. Mialam taka owulacje ze myslalam ze mi jajniki rozerwie,monitoring wyznaczyl 7lipca. Wtedy też bylo bzykanko ale ogólnie bardzo bolesne ,czulam jakby tam w srodku sie wszystko skurczylo. Jednak sie udało a to najważniejsze 😉
 
reklama
Dziewczyny a jest sens badania progesteronu na dalszym etapie? Jutro będzie 5+6,idę zbadać rano TSH i zastanawiam się czy powtórzyć jeszcze progesteron. Badałam go w 30 dc, ale nie na czczo i koło godziny 10, wyniósł wtedy 21.
 
Do góry