reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ojj chciałabym.. Ale tak myślę i liczę.. Ze jeżeli owulacji miałam 22... To nie było 6tyg jak byłam na usg... Teraz już sama nie wiem [emoji849][emoji17]
U mnie według OM we wtorek 8t 3d a według USG 6t 2 D bodajże [emoji2962][emoji2962] Organizm to nie komputer nie wszystko zawsze idzie termino wszystko ma prawo się porozjerzdzac kochana i tutaj jest Twoja nadzieja , było ciałko żółte a to już jest bardzo dobry znak!
 
U mnie według OM we wtorek 8t 3d a według USG 6t 2 D bodajże [emoji2962][emoji2962] Organizm to nie komputer nie wszystko zawsze idzie termino wszystko ma prawo się porozjerzdzac kochana i tutaj jest Twoja nadzieja , było ciałko żółte a to już jest bardzo dobry znak!
Wiem kochana więc jak policzę to byłam dopiero w 5tyg a nie w 6... Więc czekam i mam cicha nadzieję że jednak tak było
 
Na pewno powinnaś jeszcze raz dla pewności sprawdzić, czy Ci nie podskoczyło, bo to wystarczy dzień i może być inny poziom, a najważniejsze to kontakt z endo albo gin, wystarczy teleporada, ale trzeba się dowiedzieć co robić, bo tsh w ciąży jest bardzo ważne...ja chociaż już miałam odpowiedni poziom tsh to po zajściu zaraz mi skoczyło na 3,2 i tego samego dnia dzwoniłam do endo i zaraz zwiększona dawka i badanie muszę robić co miesiąc żeby sprawdzać jak wygląda tsh
Jutro skoczę z samego rana zbadać jeszcze raz. Zobaczymy jaki wyjdzie wynik. Jeśli podskoczyło to od razu umowie się do endokrynologa, bo do tego ginekologa, który przepisał mi Eutyroxu, jeszcze w czasie starań już nie chodzę, a na prowadzenie ciąży zapisałam się do innego u którego jeszcze nie byłam nigdy.
 
Ostatnia edycja:
Polecialam dzisiaj do lekarza mimo ze mialam isc za tydzień. Wczesna ciąża, jest pęcherzyk. Pocieszam się, że ja nie znam lekarzy ani oni mnie wiec chyba gdyby bylo cos nie tak to by powiedzieli a nie robili nadzieję. Wg om to jest 7+3
 
reklama
Polecialam dzisiaj do lekarza mimo ze mialam isc za tydzień. Wczesna ciąża, jest pęcherzyk. Pocieszam się, że ja nie znam lekarzy ani oni mnie wiec chyba gdyby bylo cos nie tak to by powiedzieli a nie robili nadzieję. Wg om to jest 7+3
Masz regularne cykle? Ja mam pierwszą wizytę umówiona właśnie na 7+4 i mam nadzieję, że będzie już biło serduszko. Cykle regularne -28 dniowe.
 
Do góry