reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
O jeny a ja będę u lekarza w 6 tyg 2 dniu....to co moge serducha nie uslyszec jeszcze?
No możesz nie usłyszeć... Mi z usg właśnie wyszło 6+2, pokrywa sie to z OM i zarodek był malutki, widać jeszcze było ciałko żółte, wiec tak naprawdę ten zarodek musiał sie dopiero niedawno pojawić😉 także mogą u Ciebie wystarczyć ze 3 dni obsuwy i może nie być jeszcze serduszka. Ale pęcherzyk ciazowy juz powinien być, wiec chociaż tyle. W każdym razie jesli serduszka nie będzie to postaraj sie nie panikować i nie martwić zbytnio 😉
 
Dzięki!! 31 więc próbuje nie zwariować 🙈 a Ty kiedy? Wydaje mi się, że idziemy łeb w łeb :)
Ja 03.09, chociaż mam drugą zapasową wizytę umówiona 09.09 🙊🙉🙈
Kochana zobaczysz jak te kilka dni szybko przelecą. Jutro już piątek, zaraz weekend i kilka intensywnych dni i obie będziemy patrzeć na nasze maleństwa i bijące serduszka ♥️
Koniecznie daj znać co u Ciebie po wizycie.
 
Ja 03.09, chociaż mam drugą zapasową wizytę umówiona 09.09 🙊🙉🙈
Kochana zobaczysz jak te kilka dni szybko przelecą. Jutro już piątek, zaraz weekend i kilka intensywnych dni i obie będziemy patrzeć na nasze maleństwa i bijące serduszka ♥️
Koniecznie daj znać co u Ciebie po wizycie.

Ty też dawaj znać! Trzymam kciuki :) dzięki tak wogole bo już dzisiaj miałam lekki zjazd psychiczny :*
 
reklama
Do góry