reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
O, ja tez z Trojmiasta! :)


Mnie ciągnie jajnik zawsze przy kichaniu 😂 i to tak, ze muszę się łapać za brzuch. Swoją droga pierwszy raz mnie tak zabolał w sobotę podczas kichania i właśnie przez to już podejrzewałam, ze jestem w ciąży, bo tylko jak jestem w ciąży to mnie tak ciągnie :D
o matko jak dobrze, że nie tylko ja tak mam 🙈🙈🙈 mój mąż ostatnio to patrzył na mnie jak na wariatkę jak kichnęłam i jednocześnie zerwałam się do siadu i "ała ała ała" 🙈🙈🙈😂😂😂 powiedział, że nie wiedział do dziś, że kichanie boli 😳😂😂😂
 
A jakie miałaś wyniki?
Ja mam subkliniczna niedoczynnosc tarczycy. Czyli tsh w miarę w normie. Moje największe 2.5
Tylko przeciwciała mam wysokie. Bałam się zwiększać bez konsultacji z endo ale nie mogłam się dodzwonić i zwiększyłam stopniowo j teraz biorę 50.Ale przed momentem się didzwonilam i ona mówi że mam zrobić nowy wynik ( dziś akurat całe szczęście robilam)i zadzwonić bo być może to za dużo. Już zglupialam .teraz boję się że mogłam zaszkodzic
 
Ja mam subkliniczna niedoczynnosc tarczycy. Czyli tsh w miarę w normie. Moje największe 2.5
Tylko przeciwciała mam wysokie. Bałam się zwiększać bez konsultacji z endo ale nie mogłam się dodzwonić i zwiększyłam stopniowo j teraz biorę 50.Ale przed momentem się didzwonilam i ona mówi że mam zrobić nowy wynik ( dziś akurat całe szczęście robilam)i zadzwonić bo być może to za dużo. Już zglupialam .teraz boję się że mogłam zaszkodzic
Oczywiście gin kazał zwiększyć. A tag sprzed miesiąca 1.22
 
Ile tu stron do nadrobienia 🙈ja w poniedziałek mam lekarza będzie to już prawie 9 tydzien z moich wyliczeń, wiec powinnam sie juz wiecej dowiedziec ,postaram się wiecej udzielać w przyszłym tygodniu kochane😘
ja mam w sobotę kolejne usg, u mnie 8+1 dzisiaj, więc niby też 9 tydzień, ale według gina pewnie 8tc to będzie 😝😝😝 jestem ciekawa co tam u mojego okruszka i czy został jeden, czy jednak są dwa 😱😱😱🙈🤗
 
szykuj się na to, że może dwójeczka jest tak jak było u mnie 🙈😁😍😍 też bete bardzo wysoką miałam i były dwa pęcherzyki tylko ten drugi dużo, dużo mniejszy i chyba nie dał rady się rozwinąć
A jaka mialas bete nappczatku panietasz moze i w którym dniu? Wiesz bardziej sie szykuje na wiecej tygodni niż mam ale wszystko możliwe 🤭
 
reklama
Do dziewczyn, które miały/mają problem z tarczycą. Przed ciążą miałam TSH na poziomie 2.9, dostałam od gin Euthyrox 25 i spadło do 1.93. Jak tylko dowiedziałam się o ciąży znowu zbadałam TSH i wynik był taki sam, był to 30 dc. Myślicie że powinnam mieć większą dawkę Eutyroxu? Cały czas biorę 25. Pierwsza wizytę u gin mam dopiero na 03.09, będzie to 7+4.
Na pewno powinnaś jeszcze raz dla pewności sprawdzić, czy Ci nie podskoczyło, bo to wystarczy dzień i może być inny poziom, a najważniejsze to kontakt z endo albo gin, wystarczy teleporada, ale trzeba się dowiedzieć co robić, bo tsh w ciąży jest bardzo ważne...ja chociaż już miałam odpowiedni poziom tsh to po zajściu zaraz mi skoczyło na 3,2 i tego samego dnia dzwoniłam do endo i zaraz zwiększona dawka i badanie muszę robić co miesiąc żeby sprawdzać jak wygląda tsh
 
Do góry