reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jak patrzę na wasze, bety to wow ❤️
Czy któraś z Was tak jak ja zaczynała z małą betą w terminie @? 😉😉😉
Ja mialam dzien przed okresem bete 79 a 5dni pozniej juz byla 1200🙂
Dzis mam wizyte boze cala noc nie moglam spac jak tu czytam ze komuś zatrzymało się serduszko pomimo ze wczesniej bylo to mi slabo brzuch mnie boli z nerwow 😔
 
reklama
Ja mialam dzien przed okresem bete 79 a 5dni pozniej juz byla 1200🙂
Dzis mam wizyte boze cala noc nie moglam spac jak tu czytam ze komuś zatrzymało się serduszko pomimo ze wczesniej bylo to mi slabo brzuch mnie boli z nerwow 😔
Nie denerwuj się! O której masz wizytę? Trzymam kciuki wszytko będzie dobrze! ❤️
Juz miałaś usg? W którym jesteś tyg?
 
Wiek to tylko liczba [emoji854]
Mam ciocie, która w wieku 40 lat urodziła pierwsze dziecko, a zaledwie rok wcześniej wzięła ślub.
Myślę, że w tych czasach macierzyństwo w późniejszym wieku jest dużo bardziej świadome. Oczywiście nie generalizuje, dziewczyny po 20 też świadomie podchodzić do tematu.
Trzymamy kciuki za pięknie rosnącą Fasolinke [emoji3059]
41[emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry