reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mój ragdoll pozdrawia Twojego ragdolla :)
O, doczytałam ze jednak nie ragdoll, ale i tak pozdrawiamy :)

Ciężko was nadrobić dziewczyny, tyle produkujecie wiadomości w ciągu dnia :)
Myślałam, ze będę tu z najmłodsza ciąża, ale cześć nowe dziewczyny! :)
Dzisiaj powtórzyłam najpierw test paskowy, wczoraj druga kreska pojawiła się po 3min i była bladziutka tak jak wam pokazywałam, dzisiaj pojawiła się po 9s i już fajna krecha :D
Potem poszłam nie betę i mam 195 :) w piątek idę znowu zobaczyć jak rośnie.
Zrobiłam tez progesteron i on tylko 13,4ng/dl , niby jeszcze w normie, niby w poprzednich ciążach tez miałam taki niski, ale po tej ,,przygodzie’’ z poronieniem to mnie strasznie stresuje taki wynik.
Może któraś z was tez miała taki niski? Bralyscie wtedy progesteron?

@Martxx1 widziałam, ze Ty tez pierwszy wynik miałaś taki niski, drugi wyszedł trochę wyższy, pewnie dlatego lekarz mówił, ze ok?
Na wszelki wypadek tez powtórzę w piątek to badanie
Ja mialam proga 10.80 i dostalam dushpaston 2 razy dziennie
 
reklama
Jeśli chodzi o skierowanie na prenatalne to ja dostałam w prywatnym gabinecie skierowanie na usg prenatalne na nfz, ale już nie na test PAPP-A. Nie wiem jak jest u innych. Ide dziś do przypadkowego ginekologa na nfz po resztę.
A ten test PAPP-A jeste wogóle refundowany? Bede jutro u Gina to sie zapytam. Swoja drogą to jest chore. Place ubezpieczenie zdrowotne i nie moge korzystac.Z badaniami to normalnie ide do rodzinnego i niech mi daje skierowanie na to samo co prywatny/mocz krew i tskie tam duperele/
 
A ten test PAPP-A jeste wogóle refundowany? Bede jutro u Gina to sie zapytam. Swoja drogą to jest chore. Place ubezpieczenie zdrowotne i nie moge korzystac.Z badaniami to normalnie ide do rodzinnego i niech mi daje skierowanie na to samo co prywatny/mocz krew i tskie tam duperele/
„ Program bezpłatnych badań prenatalnych realizowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia skierowany jest do kobiet, które mają więcej niż 35 lat, urodziły już dziecko z wadą wrodzoną, do nosicielek aberracji chromosomowej, kobiet, które mają nieprawidłowe wyniki badań USG albo badań biochemicznych lub stwierdzono u nich po prostu większe ryzyko urodzenia dziecka z wadą genetyczną.”
 
Hej dziewczyny, a ja miałam biedę wstać ahh ale se myślę kurde muszę iść na te badania do laboratorium bo kurde środa tuż tuż aa jak ja będę się tak wlekła to ich nigdy nie zrobię, przed zajściem w ciążę tsh miałam 2,35 coś takiego zobaczymy co teraz wyjdzie a nigdy z tarczyca problemów nie miałam. Trzymam kciuki za dziewczyny które mają dziś wizyty powodzenia :)!!
 
Ja mialam 12,teraz razem z betą urósł do 17 także też szału nie ma u mnie
Ja nawet juz nie wiem czy pomogl czy nie, ale jestem 6+6 i nie mam plamien,brzuch czasem poboli, czuje sie dobrze,wczoraj wieczorem mdlosci,sutki bola ,cale cycki raczej malo.nie bede nic wiedziala az do wtorku bo mam usg wtedy:)
 
Co Ty się tak kobieto uparłaś na te wymioty? Żadna z moich znajomych nie wymiotowała w ciąży, a jest ich sporo i ja też nie wymiotowałam i teraz też nie wymiotuje...szczerze to nie znam żadnej, która by wymiotowała w ciąży, także chyba jednak jest to mocno przesadzone...za to mdłości zdarzają się bardzo często
Ja się śmieje z mojego męża bo dziś 7+4 a ten mi o wózku o łóżeczku haha a ja mówię spokojnie mamy czas :) chyba bardziej przeżywa to, niż ja haha
I u mnie dzisiaj też 7+4
Ja po wizycie ciąża potwierdzona. Karta ciąży założona. Powiedzieliśmy dziewczynką dzisiaj bo ja słabo się czuje. Córy przeszczęśliwe. Mlodsza 6 latka bardzo przeżywa
 
reklama
Do góry