reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej, gdy umawiacie sie na pierwszą wizytę to na zwykłą czy prowadzenie ciąży? Ja w aplikacji mam tak do wyboru i prowadzenie ciąży to malo terminow a zwykla wizyta caly czas. Te gabinety takie same więc ma sprzet to usg
 
Mi ostatnio Pani w diagnostyce na pobraniu krwi powiedziała że chodząc do lekarza prywatnie refundowane przez niego mogą być tylko leki na receptę a za wszytskie inne badania na skierowaniu się płaci...
Hmm tylko te prenatalne to troche inna para kaloszy, po spełnieniu warunków a podstawowym jest wiek 35+ . Czytalam ze w tym przypadku skierowanie od prywatnego tez się liczy i myslalam ze ktoras z dziewczyn juz sie zapisywała.Ech same przeszkody.🤔
 
Ja tez na „prowadzenie ciąży”. Z tego co zaobserwowałam to różnica jest jedynie w rezerwowany czasie wizyty - zwykła rezerwuje przedział czasowy 15 minut, ciążowa aż 30.
Ale pewnie co aplikacja/placówka - może to działać inaczej :)
 
reklama
Do góry