reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Chodzi mi o jedzenie w szpitalu a nie ogolnie bo ogolnie angielskie żarcie to smieci. Ale szpitalne kobieto oczy by Ci wypadły na widok menu które dostajesz i wybierasz sobie co chcesz na sniadanie obiad z deserem i kolacje . Pracowałamw szpitalu i mieszkałam jakis czas w UK a siostra pracuje w szpitalu od 10lat wiec polska to jest 3swiat i zacofanie ze szkoda gadać.. 😉 ja zjechałam za wtedy jeszcze nie mężem do Pl i zaluje to była najgorsza decyzja jaka podjelam..
My czasem myslimy nad powrotem,ale sama nie wiem co bym robila w Pl bez zawodu konkretnego.
 
reklama
Wiecie co mi zawsze lekarze mówili ze witaminy to w drugim trymestrze można zacząć brać, ja biorę sam kwas foliowy już 3 miesiąc i w sezonie najadlam sie bobu 🤣🤣🤣on ma podobno duza ilość i zalecany jest dla kobiet w ciąży 🤣🤣🤣 jadlam dzień w dzień ale tak naprawdę to dlatego ze mialam smaka:D
 
Dziewczyny na szybko melduje, że jestem po wizycie. Wszytsko jest ok, dziecko jest takie jak być powinno w tym czasie, ma 15mm. Serduszko bije. Zanik objawow w tym czasie jest normalny, nie musicie się stresować :-) teraz mam się umówić na 18 albo 21 wrzesnia na usg w 12 tyg
Super gratulacje:)
 
reklama
Do góry