reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny 🌈
Pozwolę sobie dołączyć do Was 😊
Moja pierwsza beta w poniedziałek 25 i dziś 105 także przyrost piękny jak na początek.

Jestem jakoś 2 lub 3 dni po terminie @,więc to dopiero początek 😊 ostatnia @ 13 lipca.

Martwi mnie niski progesteron, bo w poniedziałek wyszedł 12 a dziś 16, ale lekarz napisał, że w normie. Kazał się stawić w poniedziałek do niego więc nie mam pojęcia czy coś zobaczę 😜

Nie nadrobię tylu stron więc zaczynam od teraz haha 😜
Witaj
 
reklama
Aha no i nie wiem, bo mój brat narzeka na jedzenie w Anglii i jak przyjeżdża tutaj to zawsze prosi o rosół i schabowego, bo ma dosyć angielskiego żarcia i powiem szczerze jak rodzice przyjechali z Anglii i przywieźli różne jakieś specjały to wcale one nie powaliły, a czekolada była tragiczna i tak samo herbata taka sobie...bratu przede wszystkim pasuje tam to, że nie ma takiego pędu, żyje się spokojniej i z pensji może sobie pozwolić na opłacenie mieszkania, jedzenia, rachunków, swojego hobby i jeszcze dużo zostaje i dlatego nie chce wracać i tam już zostanie
Opieke w szpitalu podczas porodu dobrze wspominam,w sumie jak mialam problemy w ciazy to usg co tydzien.Jedzenie no ja wole polskie jedzenie ale po 14 latach w Uk juz sie przyzwyczailam,oni tu nie maja jakis mega smakolykow,w Pl duzo wiekszy wybor.Oni tu tacy sa bardziej nastawieni na swoj rynek,np powiedzmy czekolad to sa moze z 2 lub 3 glowne firmy ktore kupisz w sklepie,a w pl to wszytsko lacznie z milka w przeroznych smakach.Mnie tu trzyma praca i szkola syna,bo podoba mi sie ich system nauczania.
Zgodze sie ze nie ma tu pendu,ludzie sa wyluzowani np chodza do sklepu na rogu w szlafroku,i nikt im nic nie powie.specyficzny kraj
 
Dziewczyny, wczoraj miałam wizytę. Jest serduszko, pieknie bije :) maleństwo ma 6,18 mm. Czuje się trochę spokojniesza. Lekarka zabroniła „przytulanek”, a następna wizyta za 2 tygodnie :)
Odmówiłam L4, a teraz żałuje :) bo w pracy mam koncentracje na poziomie zero i mimo dodatkowego serduszka pod moim jakaś płaczliwa dzis jestem. Co ta ciąża robi z głową ;)

U mnie w domu króluje kocior.... oto Mrarau i jego ulubiona pozycja do snu ;)Zobacz załącznik 1165024
a który tydz ciąży u Ciebie?😘 duże maleństwo juz😱😁
 
reklama
Bo jedzenie angielskie nie jest super ale przecież tu jest taki wybór, że nie trzeba go jesc. Z angielskiego jedzenia to lubie tylko śniadanie 🙂. Chcesz schabowego to sobie zrobić można przecież. Ludzie z sentymentu wolą jedzenie z domu.
Ja typowo polskiego jedzenia nie lubie, więc jak gotuje to po swojemu. Wole włoska kuchnie np.
Czekolada to zależy którą kupisz, tak samo jak herbata...
My mamy inne zwyczaje. Tu pije czarną herbate a oni z mlekiem.. To jest inne ale nie gorsze.. po prostu nie "nasze".
Tez lubie angielskie sniadanie:)a herbate to juz tez z mlekiem pije,syn tez od malego wiec jak mu zrobie z cytryna to zdziwiony bardzo
 
Do góry