reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tak, ja się zapisałam właśnie dzisiaj, udało mi się dostać do najlepszego lekarza genetyka w Łodzi, do którego pacjentki z całej Polski przyjeżdzają 🤪 termin wizyty 22.09, także też już nie mogę się doczekać 😊 to będzie wtedy mój 12tc+4d.
A podasz może namiar na tego genetyka? Jak nie dostanę się do tego lekarza w pobliżu mojej miejscowości, to i tak będę musiała jechać do Poznania, Wrocławia lub właśnie Łodzi. W Poznaniu na stronie kliniki jest info, że wszystko trwa 20-30 minut, więc jednak trochę krótko...
 
Też nigdy nie miałam problemów z tarczycą, a po stracie jak lekarz kazał zrobić ogólne badania i w tym tsh to wyszło, że mam podwyższone do 5, dostałam euthyrox, zbiłam tsh w 3 tygodnie do 0,55, więc endo zmniejszyła mi dawkę i teraz jak zaszłam w ciążę zrobiłam znowu tsh i już miałam na początku 3,2, więc okazuje się, że mi po zagnieżdżeni bardzo mocno skacze tsh i znowu mam większą dawkę, w poniedziałek kontrolne badania, więc zobaczę jak to moje tsh wygląda
Ja tez nigdy z tarczyca nie miałam problemów. W tamtym roku straciłam ciąże przy tsh 3.88 lekarz to olał. Teraz zrobiłam zaraz po teście pozytywnym- Mam 2.457.na styk ale idę jutro na 1 wizytę, zobaczę co mi powie (oczywiście inny lekarz)jutro będzie 7+0[emoji173]ciekawa jestem czy będzie coś widac
 
przy cesarce nie, bo na sale operacyjną nie wpuszczają mężów i na sale przedporodową gdzie podlaczaja pod KTG też nie...tak przynajmniej jest w Poznaniu
Ja rodziłam w 2014 w Zabrzu - męża na samą cesarkę nie wpuścili, ale za to był obecny przy KTG i słuchaliśmy serduszka. Pierwszy tez dostał maluszka w objęcia - tylko, ze wtedy musiał o to poprosić :) Ale to była szybka nieplanowana cesarka o 3 w nocy...
Dziewczyny ciekawe co to będzie jak my będziemy na finiszu w tych covidowych czasach :)
 
reklama
Cześć dziewczyny 🌈
Pozwolę sobie dołączyć do Was 😊
Moja pierwsza beta w poniedziałek 25 i dziś 105 także przyrost piękny jak na początek.

Jestem jakoś 2 lub 3 dni po terminie @,więc to dopiero początek 😊 ostatnia @ 13 lipca.

Martwi mnie niski progesteron, bo w poniedziałek wyszedł 12 a dziś 16, ale lekarz napisał, że w normie. Kazał się stawić w poniedziałek do niego więc nie mam pojęcia czy coś zobaczę 😜

Nie nadrobię tylu stron więc zaczynam od teraz haha 😜
 
Do góry