reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny nawet mnie męczą koszmary nocne, a myslalam, ze się mnie to nie dotyczy.. wyobraźcie sobie, ze snilo mi się, ze tak mnie zdenerwował taki jeden nowy w naszej pracy, ale tak mocno, ze bałam się, ze przez niego poronie😑😖 Tak złe mi się z ta myślą wstaje.. jeszcze jak te objawy ciążowe tak ustępują to martwie sie czy wszystko ok. Za tydzień mam wizytę u ginekologa będzie to 9+6. Mam nadzieje, ze będzie wszystko ok. No i dzień dobry w nowym dniu, mam nadzieje, ze was głupoty nie męczyły 😊😘
 
reklama
Kurde u mnie zawsze rano też mdłości... Ale wydaje mi się że to przez to że nie mogę nic jesc.. Biorę euthyrox na czczo 30 minut przed posiłkiem.. I te 30 minut najgorsze... Mam straszne mdłości martwię się że jak zwymiotuje to razem z lekiem... I nie wiem co robić 🙄. Ma któraś tak
 
Dziewczyny nawet mnie męczą koszmary nocne, a myslalam, ze się mnie to nie dotyczy.. wyobraźcie sobie, ze snilo mi się, ze tak mnie zdenerwował taki jeden nowy w naszej pracy, ale tak mocno, ze bałam się, ze przez niego poronie😑😖 Tak złe mi się z ta myślą wstaje.. jeszcze jak te objawy ciążowe tak ustępują to martwie sie czy wszystko ok. Za tydzień mam wizytę u ginekologa będzie to 9+6. Mam nadzieje, ze będzie wszystko ok. No i dzień dobry w nowym dniu, mam nadzieje, ze was głupoty nie męczyły 😊😘
Też mi się śnią głupoty... A potem mojemu się obrywa 😂
 
Kurde u mnie zawsze rano też mdłości... Ale wydaje mi się że to przez to że nie mogę nic jesc.. Biorę euthyrox na czczo 30 minut przed posiłkiem.. I te 30 minut najgorsze... Mam straszne mdłości martwię się że jak zwymiotuje to razem z lekiem... I nie wiem co robić 🙄. Ma któraś tak
Ja tak mam;) Piję malymi łyczkami wodę i klade sie do łóżka na chwilę.
 
Kurde u mnie zawsze rano też mdłości... Ale wydaje mi się że to przez to że nie mogę nic jesc.. Biorę euthyrox na czczo 30 minut przed posiłkiem.. I te 30 minut najgorsze... Mam straszne mdłości martwię się że jak zwymiotuje to razem z lekiem... I nie wiem co robić [emoji849]. Ma któraś tak
Dzisiaj pierwszy raz jechałam za kierownicą na głodnego OMG wszystko w gardle mi stało [emoji33][emoji33][emoji33] całe szczęście obyło się bez wymiotowania ale bardzo nie miłe uczucie :/
 
Kurde u mnie zawsze rano też mdłości... Ale wydaje mi się że to przez to że nie mogę nic jesc.. Biorę euthyrox na czczo 30 minut przed posiłkiem.. I te 30 minut najgorsze... Mam straszne mdłości martwię się że jak zwymiotuje to razem z lekiem... I nie wiem co robić 🙄. Ma któraś tak
tak ja tak mam. Jak wstaje normalnie i biore letrox i cos już działam w domu to chce mi się jesc i strasznie mdlilo.. dlatego mój jak wstaje i idzie do pracy przebudza mnie i daje mi lek o 5:40 😁 wtedy jak wstaje o 7 mogę zjeść już śniadanie 😊
 
Dziewczyny nawet mnie męczą koszmary nocne, a myslalam, ze się mnie to nie dotyczy.. wyobraźcie sobie, ze snilo mi się, ze tak mnie zdenerwował taki jeden nowy w naszej pracy, ale tak mocno, ze bałam się, ze przez niego poronie😑😖 Tak złe mi się z ta myślą wstaje.. jeszcze jak te objawy ciążowe tak ustępują to martwie sie czy wszystko ok. Za tydzień mam wizytę u ginekologa będzie to 9+6. Mam nadzieje, ze będzie wszystko ok. No i dzień dobry w nowym dniu, mam nadzieje, ze was głupoty nie męczyły 😊😘
Cześć, mnie jedyne co męczy to mdlosci i sennosc przez caaaly dzień....🤢,ale zla nie jestem bo to oznacza ze dzidzia tam sobie jest I rośnie 🤩
 
reklama
tak ja tak mam. Jak wstaje normalnie i biore letrox i cos już działam w domu to chce mi się jesc i strasznie mdlilo.. dlatego mój jak wstaje i idzie do pracy przebudza mnie i daje mi lek o 5:40 😁 wtedy jak wstaje o 7 mogę zjeść już śniadanie 😊
Chyba też będę wstawać o 5. 00 a potem normalnie śniadanie... Koszmar... Nigdy takich mdłości nie miałam
 
Do góry