reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Chyba też będę wstawać o 5. 00 a potem normalnie śniadanie... Koszmar... Nigdy takich mdłości nie miałam
ja mialam mdłości od 6 do 7 tyg i koniec, z tego powodu się cieszę, ze ich nie ma, ale jestem w 8+5 i nie mam chyba już żadnych objawow ciążowych. A Wy w którym jesteście tyg, ze macie mdłości? Może tez za moment przejda
 
ja mialam mdłości od 6 do 7 tyg i koniec, z tego powodu się cieszę, ze ich nie ma, ale jestem w 8+5 i nie mam chyba już żadnych objawow ciążowych. A Wy w którym jesteście tyg, ze macie mdłości? Może tez za moment przejda
No ja niby dzisiaj 6+3.
Na usg wczoraj gin nic nie mówiła..
Kazala przyjść za tydz i będziemy szukać zarodka bo nawet ciałka żółtego znalesc nie mogła... Ale wkoncu znalazła.. Dała luteinę i acard... Matko ja nigdy tyle leków nie przyjmowałam
I teraz rano te straszne mdłości chyba będę brać o 5.00 leki
 
No ja niby dzisiaj 6+3.
Na usg wczoraj gin nic nie mówiła..
Kazala przyjść za tydz i będziemy szukać zarodka bo nawet ciałka żółtego znalesc nie mogła... Ale wkoncu znalazła.. Dała luteinę i acard... Matko ja nigdy tyle leków nie przyjmowałam
I teraz rano te straszne mdłości chyba będę brać o 5.00 leki
tak to ja miałam podobnie, cały 6 tydz mnie meczyl, jak weszłam w 7 to zaczely mdłości ustępować 😊
 
Melisa i mięta na pewno moze byc pita. Ja jeszcze jak bede u lekarza zapytam o pokrzywę rumianek i czystka bo rozne sa opinie
Później wrzucę zdjęcie składu mojej ziołowej herbatki, piłam ja przed ciążą a na razie przerwałam bo lekarza miałam 12go sierpnia a następna wizyta 9 września 😱 to byłabym wdzięczna gdyby można było pić bo to taki jakby bukiet ziół 🙈
 
reklama
Ja współżyję normalnie;) Nie wiem czy mogę,szczegolnie ze cała miednica włacznie z krzyżem i jajnikami czasem boli.Jak na razie nic niepokojacego sie nie wydarzyło
Mnie też właśnie czasem pobolewa, wolimy poczekać, bo już trzeciej straty już nie chcemy. Jak usłyszymy, że możemy to lekkie przytulańce będą bo mi już odbija z braku seksu :(
 
Do góry