reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Jestem na komputerze, pozaznaczałam posty na które chciałabym odpowiedzieć, ale nie moge dodać cytatów, bo tam gdzie jest przycisk dodaj, wyświetlają mi się ustawienia ciasteczek. Ech :/


ja odnosze wrażenie, że M_P_90 jest po prostu bezpośrednia i mówi bez owijania w bawełnę czy ubierania w piękne słówka. Jestem tutaj od początku i nigdy wcześniej nie zauważyłam żeby z kimś miała kosę. Czarnamama nie słuchała nikogo, tylko w kółko mówiła jak bardzo się boi. Jeśli ciężarną coś boli, to powinna iśc do lekarza/szpitala gdziekolwiek gdzie dostanie pomoc. Spokojne słowa nie pomogły, M_P_90 powiedziała bardziej dosadnie, możliwe że chciała nią trochę wstrząsnąć "weź się kobieto ogarnij". Niektóre z nas potrzebują czasami takiego kopa, ale na koleżankę widać nic nie działa.
Siedziałam do tej pory cicho, ale w chwili kiedy czarnamama zaczęła obwiniać kogoś o to, że z jej ciążą może być coś nie tak, nie wytrzymałam. Nikt nie jest temu winny, a na pewno nie jakaś tak naprawdę obca osoba z forum. Czarownice mamy w XXI wieku czy co? Ogarnijcie się!




sechmet jak z synem. Co mu dolega?

gisiaczek trzymam mocno kciuki za pozytywne wieści. Trzymaj się i postaraj się wyluzować, dla Waszego dobra :*

kamiśka gratulacje :D

A tak swoją drogą to liczycie tygodnie ciąży tak jak lekarz czy "normalnie"? Serce zaczyna bić w 6 tygodniu czyli 5+1 czy 6+1?

Jest 20.40 a moje młodsze dziecię gra na organkach panie janie i spiewa ( a raczej krzyczy), ciekawe jak chętnie wstanie jutro rano :D kazałam jej zamknąc drzwi, bo już nie mogę :D

Czemu w Pl na tym etapie robi się tylko usg przezpochwowe? Ja jutro będę miała przez brzuch w 8+0. W poprzednich ciążach też byłam coś koło tego i tylko przez brzuch.
Tygodnie liczę normalnie jak lekarz, serce zaczyna bic w 6+1 tym rzeczywistym.
 
Pewnie że tak ;) jestem w piątek umówiona na stopy i dłonie , nawet by mi nie przyszło do głowy żeby nie robić :)
Wiesz ja sama robie ale w poronionej ciazy tak mi się wymiotować chcialo od zapachu ze pozniej trochę martwilam sie ze zaszkodzilam dziecku, ale tak naprawę od początku do 11 tyg chorowalam 2 razy i chyba to byl powod zlego rozwoju ciazy,

Powiem Wam jestesmy w ciazy w dobrym czasie, jest jeszcze cieplo nie ma tyle gryp, jestesmy teraz takimi inkubatorami :) za kazdym razem kiedy byłam w ciazy chorowalam, ale za kazdym razem bylam w ciazy na wiosne, mam nadzieję ze teraz przez chociaz pierwsze 2 miesiace nic mnie nie zlapie, chociaz moj maly idzie do przedszkola wiec moze cos przynosic 🤷‍♀️ no ale to nie uniknione jak ma byc to będzie 🤷‍♀️ trzeba o siebie dbac❤️
 
reklama
Hej :)

Widzę, że tu już się impreza rozkręciła na dobre.
Staramy się o dzidziusia 3 cykl. Mamy synka z kwietnia 2016. I tak już się czułam na okres, myśląc, że znowu noc. Wczoraj wieczorem jak się położyliśmy powiedziałam, że jestem głodna i mam ochotę na zapiekankę. Mój na to, że mam sobie test zrobić. Zrobiłam dzisiaj rano i są dwie kreski. Za wcześnie żeby się wybitnie cieszyć bo to dopiero 4 tydzień ale trzymajcie kciuki 😁
Witaj, miałam tak samo. Kilka dni przed @ mega ochota na golabki, placki ziemniaczane, i kartacze..mój powiedział dokładnie to samo, zrób test i 2 kreski. Teraz już troszkę dalej jestem niż Ty, ale brak zachcianek, odpycha od jedzienia. Trzymam mocno kciuki 😍
 
Do góry