reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Kurcze no właśnie, ja w pierwszej plamiłam i byłam na luteinie przez I trymestr i wtedy też lekarz powiedział, że wstrzymać się z seksem, ale teraz nie plamię, luteine biorę od owulacji i tak się zastanawiam, czy można się bzykać skoro nic się nie dzieje złego, czy lepiej też się wstrzymać? 🤔🤔🙈😝
Mamy ten sam dylemat, nic się dzieje, ale czekamy do USG i wizyty, żeby lekarz dał zgodę.
 
reklama
Tak i też sobie zrobię... Mimo iż nie mam ochoty na wesele... Ale mój chce bo to z jego strony kuzyn.... To jadę... W głowie mam tylko środowe usg...
Rozumiem Cie, ja jutro powtarzam bete boje się bardziej ze wzgledu na meza on tak to przezywa, rok nie chciał slyszec o ciąży, ale staram sie nie myslec, w piatek mam usg, ja jestem zdania ze pewnych rzeczy nie przeskoczymy, napewno tez bym sie stresowala i to bardzo ale trzeba dac sobie czas ja mysle, ze u Ciebie bedzie wszystko dobrze tyle jest takich sytuacji. Mi w poprzedniej ciąży odrazu powiedzial ze cos jest nie tak ale mowilam sobie, że moze sprzet zly itp bralam pod uwage, ze bedzie zle i martwilam sie ale wierzylam do konca, potem przyjęłam zla wiadomość mialam "zalobe" i zyje dalej, nie zadręczaj sie nie ma sensu
Bardzo mi pomogly wtedy takie slowa
"dziecko nie umiera dziecko zmienia termin w ktorym chce przyjsc na swiat" i teraz wierze w to ze jest to ten czas :) dlatego glowa do gory mysle ze wszystko przed Toba i bedzie wszystko dobrze, Wiara w to jest najwazniejsza
 
Kochana, dziękuję za radę :) masz rację, powinnam myśleć o sobie i o dzieciątku. Na razie nie mam żadnych mdłości, jedynie co, to bolą mnie bardzo piersi, więc jeśli będę się czuła nadal tak dobrze to poinformuje szefa po 3 miesiącu. Jest to moja pierwsza ciąża i jestem strasznie podekscytowana każdym kolejnym dniem 😊
Nie ma za co,;) To tez moja pierwsza ciąża. U mnie z objawow to w 5 tyg bole podbrzusza i jajnikow. Teraz trochę przeszły ale mam potworne mdłości. :(
 
Nie ma za co,;) To tez moja pierwsza ciąża. U mnie z objawow to w 5 tyg bole podbrzusza i jajnikow. Teraz trochę przeszły ale mam potworne mdłości. :(
Twój wpis mnie nie pocieszył 🤣 mnie tez tylko pobolewa podbrzusze i piersi i licze na taka cała ciążę ale chyba dopiero pozniej sie objawy rozkrecaja😀 mdłości sa najgorsze, mam nadzieje ze mnie to ominie jednak 😀😀😀🤭🤭🤭
 
Cześć dziewczyny,
Ja się nieśmiało witam, dzisiaj blada kreska na teście, ale miesiączkę powinnam dostać dopiero za 2dni.
Ogólnie mam już prawie 2 letnia coreczke, teraz w maju niestety poroniłam W 11tc, miesiączkę po poronieniu dostałam dopiero 9go lipca, ale dni płodne miałam dopiero na początku sierpnia :o 06.08 miałam dodatni test owulacyjny a zbliżenia były 5go i 7go :)
Licząc termin tak jakby do zapłodnienia doszło 7go to termin mam na 30.04 :) z miesiączki to 16.04, wiec ciąża pewnie będzie 2tyg młodsza.
Jutro idę zrobić betę z krwi :) mam nadzieje, ze ta ciąża skończy się lepiej niż poprzednia...
Witamy na pokładzie 😁 gratulacje
 
Masz własną rozrywkę i fajny koncert wieczorem. TV nie potrzebna 😄 .
Wiesz co my wszyscy przeziebieni byliśmy. Zaczęło nam przechodzić i został tylko taki kaszel jemu.. dzis z zaskoczenia 38.2 stopni.. no jak już gorączka to zasady teraz są, żeby zrobić test albo kwarantanna ...


Cześć, Witaj w naszym ogromnym gronie :)
Cześć:)
 
Jaaaa niestety :( codziennie w okolicach 3 wstaje na siku i później nie mogę zasnąć zazwyczaj przed 5 na siłę zasne :(
Kochane.Ja chodzę jak zombi tak mi sie chce spac ,a budzę sie o 6 rano,:) teraz tez wstalam i znowu jestem senna z tym ze ..raczej nie zasnę bo mdli.Teraz jestem na urlopie to jakos mija,ale jak ja w tej pracy wytrzynam to nie wiem:)
 
reklama
Do góry