reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny błagam Was przestańcie. Ja jestem przed badaniem ktore mam w piątek. I tez sie bardzo dygam. Myslę ze czarnamsms jest teraz w trudnym momencie.
To nie daje jej prawa do oskarżenia mnie za to, że z jej ciążą coś jest nie tak, bo jakoś wszyscy potrafili zrozumieć to tak jak to było przedstawione tylko nie ona jedna! Nie pozwolę na to żeby mnie obarczała winą za problemy z ciążą, bo jest to bardzo krzywdzące i bardzo niesprawiedliwe 😔😔
A znając ją to pewnie znowu panikuje, bo coś źle zrozumiała po swojemu, bo taki typ człowieka...że we wszystkim szuka powodu do paniki, widać to było tutaj na forum...
 
reklama
To u mnie wyjdzie że jest 6+2 dzisiaj jeszcze lepiej [emoji849][emoji17]
Także się nie przejmuj na zapas , gin myślał że dzisiaj serducha nie usłyszymy mówił że na tym etapie to nic nadzwyczajnego. Także kochana nie tracimy nadzieji i jesteśmy z Tobą całym [emoji3590][emoji3590]
 
myślę nad tym lekarze czy iść w piątek czy przełożyć np na za 2 tyg bo tak na dobra sprawę do piątku będziejuz pokaźna beta i niewiem co robić z tym lekarzem przy jakiej wartosci cow bedzie widać?
Wiecie jak liczona jest beta w normach luxmedu? 2tyg od owulacji normy? :)
Przy becie 2tys powinno być widac sam pecherzyk, przy 6tys zarodek a przy okolo 25tys serduszko mniej więcej (6+1).
 
Nie sprawdzałam sama, ale podobno te które kosztowały po refundacji o tak kilka złotych!!! Ciekawe kiedy i czy w ogóle naprawdę pomogą np przy in vitro, inseminacji, bo to jest dramat a nie luteina za parę złotych czy heparyna (po refundacji)
Moja luteina 200 kosztuje 150 zł, więc np dla mnie to nie jest kilka groszy. :) Nie sprawdzałam, czy jest na liście bo mam spory zapas ale przed następnym wykupieniem recepty sprawdzę :)
 
Nieee.... A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę.. Bo ja już zgłupiałam... Może u mnie nie ma 6tyg
Może być tak, że ciąża liczona wg miesiączki ma 6tyg. Ale licząc od zaplodnienia i owulacji jest młodsza i zarodka po prostu nie ma jeszcze. Mi jak lekarz wszystko opowiedział na USG gdzie zarodek już był (moja ciąża jest efektem zabiegu) to mi się wszystko kalkulowało w jedną całość. :)
 
To nie daje jej prawa do oskarżenia mnie za to, że z jej ciążą coś jest nie tak, bo jakoś wszyscy potrafili zrozumieć to tak jak to było przedstawione tylko nie ona jedna! Nie pozwolę na to żeby mnie obarczała winą za problemy z ciążą, bo jest to bardzo krzywdzące i bardzo niesprawiedliwe 😔😔
A znając ją to pewnie znowu panikuje, bo coś źle zrozumiała po swojemu, bo taki typ człowieka...że we wszystkim szuka powodu do paniki, widać to było tutaj na forum...

Bywasz bardzo mocna w swoich słowach więc licz się z odpowiedzią sprawiającą przykrość. A dodatkowo jeśli koleżanka naprawdę usłyszała złe wieści, to swój post napisała pod wpływem emocji.
 
Przy becie 2tys powinno być widac sam pecherzyk, przy 6tys zarodek a przy okolo 25tys serduszko mniej więcej (6+1).
Ja w środę rano miałam betę 9300, a na wizycie o 21 (czyli beta pewnie juz ponad 10000) był tylko pęcherzyk ciazowy. A ginekolog ma u siebie nowoczesny sprzęt, wręcz inni ginekolodzy wysyłają do niego pacjentki z tego względu. A dziś juz zarodek z serduszkiem😉 także spokojnie, w tych „niepewnych” tygodniach (5-7) może być widoczne wszystko albo nic. Tzn.przynajmniej pęcherzyk ciazowy powinien juz być😉
 
reklama
Ja w środę rano miałam betę 9300, a na wizycie o 21 (czyli beta pewnie juz ponad 10000) był tylko pęcherzyk ciazowy. A ginekolog ma u siebie nowoczesny sprzęt, wręcz inni ginekolodzy wysyłają do niego pacjentki z tego względu. A dziś juz zarodek z serduszkiem😉 także spokojnie, w tych „niepewnych” tygodniach (5-7) może być widoczne wszystko albo nic. Tzn.przynajmniej pęcherzyk ciazowy powinien juz być😉
Dlatego napisalam na poczatku ze powinno być widac😉
 
Do góry