reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Zrozumcie drugą stronę...to nie jest kwestia niewyrozumialosci ale pracodawca ma koszty związane z pracownikiem, którego de facto nie ma. Teraz w czasach kryzysu gospodarczego każda branża ucierpiała i wielu pracodawców naprawdę przelicza każdy grosz. Postawcie się na miejscu pracodawcy, że przychodzi do was nowy pracownik, informuje że jest w ciąży i od razu wręcza zwolnienie...prawo Chrystusa no ciężarne ale musi stanowić bezpieczny balans dla interesów pracodawcy.
Moim zdaniem w takiej sytuacji to dziewczyna powinna myslec tylko o sobie i o dobru dziecka
 
reklama
Dziewczyny ja juz po! Jest serduszko wszystko ok! Nadal trochę plamie, ale mam brać duphaston 2x1 i jakiś luttagen tez 2x1. Bardzo sie cieszę, chociaz trochę martwi mnie, ze nie wiadomo dokładnie skąd to plamienie... ale za tydzień kolejna wizyta, wiec bede pod kontrola😉
Super wspaniała informacja a ktory jestes dzien tydzień?
 
Dziewczyny ja juz po! Jest serduszko wszystko ok! Nadal trochę plamie, ale mam brać duphaston 2x1 i jakiś luttagen tez 2x1. Bardzo sie cieszę, chociaz trochę martwi mnie, ze nie wiadomo dokładnie skąd to plamienie... ale za tydzień kolejna wizyta, wiec bede pod kontrola😉
Gratulacje a który tydz jesteś
 
Tak, wchodzisz na stronę gov i masz dwie opcje : dom albo stacja. Ja bylam w stacji testującej. Przez neta sie zapisałam. Robia nawet bez objawów. Jest 5 minut ode mnie. Jedziesz autem, dostajesz zestaw. Pobierasz próbki z nosa i gardła. Pakujesz i oddajesz. Wyniki 24-48 godzin podobno. Bylo kilka aut. Sprawnie poszlo, tylko dziecku współczułam bo jednak do noska ten patyk musialam mu włożyć... biedny..
Widzialam kiedys na tiktoku jak tak mocno wlozyla do nosa az krew byla,nie wiem czy to az tak daleko wpychaja
 
W 6 tyg... Dzisiaj jest równe 6tyd od ostatniej miesiączki... W tej straconej zarodek był 5tydz 5d
Ok. Po pierwsze lekarz nie powiedziala ze szansa stracona. Po drugie zarodek moze jest jeszcze za maleńki. Ja bede na wizycie dokladnie w 6 tyg 2 dniu. Kurcze moze to za wczesnie po prostu. 26 jest za tydzien i pewnie wtedy wszystko juz bedzie widać:) Masz dalej objawy ciązowe?
 
reklama
Ok. Po pierwsze lekarz nie powiedziala ze szansa stracona. Po drugie zarodek moze jest jeszcze za maleńki. Ja bede na wizycie dokladnie w 6 tyg 2 dniu. Kurcze moze to za wczesnie po prostu. 26 jest za tydzien i pewnie wtedy wszystko juz bedzie widać:) Masz dalej objawy ciązowe?
Tak mam..
Dostałam acard dzisiaj i luteinę
 
Do góry