reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ciągle miałam nadzieję, że jeśli chodzi o pracę to ktoś się odezwie ale cisza dlatego tak późno ta rejestracja w UP. Stąd pytanie, bo niewiem czy zdążą mnie ubezpieczyć do wizyty
Nie wiem jak to wygląda przez system internetowy. Czy możesz wydrukować jakieś potwierdzenie? Jeśli tak to zrób to i nos przy sobie na badania :)
 
Wydaje mi sie, ze zgłoszenie ubezpieczonego do zusu to może być ileś dni wstecz. Urząd pracy Twój wniosek musi zarejestrować z data otrzymania go, wiec wydaje mi sie, ze w zusie zgłoszą Cię z data przesłania przez Ciebie wniosku niezależnie kiedy to rozpatrzą😉
 
Dziewczyny czekam dzis caly dzien na wynik bety, jestem dzien po okresie lub dzis jest dzien okresu bo nieregularnie tak czy siak dzis 28dn wynik to 2688,67 :) powtarzac za 48h jesli w piątek mam lekarza? A moze lekarza przełożyć na za 2 tyg?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czekam dzis caly dzien na wynik bety, jestem dzien po okresie lub dzis jest dzien okresu bo nieregularnie tak czy siak dzis 28dn wynik to 2688,67 :) powtarzac za 48h jesli w piątek mam lekarza?
Może i warto, bo przy takim wyniku nie masz pewności czy w piątek będzie juz pęcherzyk. A tak to orzynajmniej będzie widać czy ciąża sie rozwija i dla lekarza tez będzie sygnał czy może wykluczyć pozamaciczna itd.
 
reklama
Do góry