reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

My z narzeczonym nie wiedzielismy ze nie powinno sie unikac seksu 🤔 kochalismy sie juz pare razy i wszytsko bylo i jest ok
Na wizycie 1 sierpnia (co prawda sama nie dopytalam) ale Pani doktor nic nie mowila zeby sie wstrzymać
Bo czasem jak nie zapytasz to oni nie mówią, bo nie pamiętają o tym, dlatego ja mojego zapytam, bo ostatnio zapytałam o rower i termy, a o seks zapomniałam 🙈🙈🙈
 
reklama
Mam ciaze zagrozona, po pierwszym i w sumie ostatnim wspolzyciu podczas tej ciazy trafiłam ze skurczami na oddzial prawie na tydzień. Nie u każdej z nas nadmierne gmyranie tam w srodku jest wskazane, ja po wsadzeniu luteiny dopochwpwo musze 2h lezec bo mam bole. A po ostatnim usg dopochwowym nie spalam cala noc ,wiec poki co wole nie kusic losu.
A no to u Ciebie jak najbardziej jest do tego powód i dobrze, że lekarz zwrócił na to uwagę
 
Dziewczyny ja juz po! Jest serduszko wszystko ok! Nadal trochę plamie, ale mam brać duphaston 2x1 i jakiś luttagen tez 2x1. Bardzo sie cieszę, chociaz trochę martwi mnie, ze nie wiadomo dokładnie skąd to plamienie... ale za tydzień kolejna wizyta, wiec bede pod kontrola[emoji6]
Super wieści , gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7] oby i moje takie były!
 
Dziewczyny dziś trochę przeciążyłam organizm i mam duszności i kręci mi się w głowie a do tego poleciała mi krew 😔 (jednorazowo) Czy mam się bać ,czy po prostu leżeć i odpoczywać ?
Ja miewam duszności związane z refluksem. Na tym etapie ciazy refluks może sie uaktywnić, bo trawienie jest wolniejsze, wiec może to od tego? W głowie tez często mi sie kreci, a plamie non stop od tygodnia. Ale musisz sie poobserwować, żeby czegos nie przeoczyć. Ja bym sie położyła, odpoczęła i jak po kilku godzinach by było zle to do lekarza... aczkolwiek jesli duszności od refluksu, to w pozycji leżącej, zwłaszcza po jedzeniu refluks sie nasila
 
reklama
Właśnie odnośnie prenatalnych. Jakie robisz? Test PAPP-A i USG czy coś innego?
Może jest tutaj ktoś kto poleci dobrego specjalistę o badań prenatalnych na Podkarpaciu, w Małopolsce, u Lubelskim ewentualnie jeszcze Katowice???
Ja robię usg, a jeśli okazałoby się, że jest jakieś większe ryzyko wad płodu to wtedy jeszcze PAPP-A...w pierwszej nie robiłam, bo po usg wyszło wszystko super i ryzyko wad mikroskopijnie małe, a jednak jakby na to nie patrzeć dla mnie zapłacić 250zł, a zapłacić prawie 400zł to jest spora różnica i jeśli sam lekarz mówi, że nie trzeba robić tego badania krwi, bo wszystko jest dobrze to ja go nie robię
 
Do góry