reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Przezierność karkowa wynosiła 4,3mm. Ryzyko ZD 1do 67
Wiem że dzieci z większym ryzykiem rodzą się zdrowe, ale gdy tak patrzę na swojego pecha, który mnie ostatnio spotyka, to mam małą nadzieję.
Chciałabym żeby to wszystko było normalnie, tak jak u was. A my musimy cały czas jeździć do szpitala, chodzić na badania, a i tak to nic nie daje. Moja psychika jest na skraju wytrzymałości. To jest jak walka z wiatrakami. Nie wyobrażam sobie co było, gdyby po złych wynikach chcielibyśmy wykonać terminację. Raczej nie byłoby nam to dane. Chciałabym żeby ten koszmar wreszcie się skończył. Chciałabym dowiedzieć się że mój kochany synek jest zdrowy i moc cieszyć się ciążą.
Jestem już wrakiem człowieka. Jestem na to za słaba 😟
A kiedy bedziesz wiedziała co dalej?
Przezierność karkowa wynosiła 4,3mm. Ryzyko ZD 1do 67
Wiem że dzieci z większym ryzykiem rodzą się zdrowe, ale gdy tak patrzę na swojego pecha, który mnie ostatnio spotyka, to mam małą nadzieję.
Chciałabym żeby to wszystko było normalnie, tak jak u was. A my musimy cały czas jeździć do szpitala, chodzić na badania, a i tak to nic nie daje. Moja psychika jest na skraju wytrzymałości. To jest jak walka z wiatrakami. Nie wyobrażam sobie co było, gdyby po złych wynikach chcielibyśmy wykonać terminację. Raczej nie byłoby nam to dane. Chciałabym żeby ten koszmar wreszcie się skończył. Chciałabym dowiedzieć się że mój kochany synek jest zdrowy i moc cieszyć się ciążą.
Jestem już wrakiem człowieka. Jestem na to za słaba 😟
A kiedy będziesz wiedziała co dalej?
 
reklama
Do góry