reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziewczyny 🤗

@Wercix ja też mam galaretowaty śluz. Czop jest duży i powinien być krwisty/brązowy. Choć w pierwszej ciąży go nie widziałam ;)

Mi lekarz powiedział, że na 3 USG można wykryć wady serca itd. Nie wiem, czy się zdecyduje. W pierwszej ciąży nie miałam.

Ja mam dwa dni urlopu i tak dziś spędziłam 1,5h czekając aż młoda zje śniadanie 🤦

Ja chyba pójdę bo stwierdziłam, że chciałabym , aby chociaż raz na USG poszedł ze mną mój mąż :D (znalazłam w Wawie lekarza, który robi USG 3D/4D i partner może być obecny podczas wizyty ) , więc chyba połączę jedno z drugim i zrobię wtedy od razu to trzecie USG :)
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20201126_133012.jpg
    IMG_20201126_133012.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 97
Dziewczyny, ale mam do nadrobienia😱
Wczoraj mieliśmy połówkowe. Wyszedł jakiś ubytek w serduszku... Będziemy sprawdzać na echo za tydzień. Dzidziuś 313 g, o tydzień większy niż z terminu, ja dużo większa niż z terminu😂😂 a reszta na usg w porządku ;) BĘDZIE PIOTRUŚ ☺️☺️
A, no i trochę szyjka poszła, o 4 mm. Dostałam luteinę, ale bez stresu, bo nadal jest 3,5 cm
 
Uwaga pytanie z serii głupich:
Czy wkładki laktacyjne mogą się popsuć po terminie ważności i nie nadawać do użytku? Jeśli tak to co tam się w nich psuje? 😳
Podejrzewam, że producent po prostu zapewnia względną czystość tych wkładek do terminu na opakowaniu. Potem po prostu mogą być bardziej podatne na rozwój drobnoustrojów. Ja to tak rozumiem. Ale pytanie z serii mądrych raczej.
 
reklama
@PałkaZapałka robiłam dziś porządek w szafce lazienkowej i znalazłam wlasnie zapas wkładek laktacyjnych i podkładów i się zastanawialam, czy można je użyć i stwierdziłam, że tak 😉 na podpaskach też nie patrzę na datę ważności. A może powinnam? 🤔
 
Do góry