reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@Wercix ja też mam galaretowaty śluz. Czop jest duży i powinien być krwisty/brązowy. Choć w pierwszej ciąży go nie widziałam ;)

Mi lekarz powiedział, że na 3 USG można wykryć wady serca itd. Nie wiem, czy się zdecyduje. W pierwszej ciąży nie miałam.

Ja mam dwa dni urlopu i tak dziś spędziłam 1,5h czekając aż młoda zje śniadanie 🤦
 
@Wercix też mam problem z wystawieniem nowych tematów. Problem był zgłaszany ale nadal nie został rozwiązany.
Co do śluzu to nie mam zielonego pojęcia. Ale może któraś z dziewczyn będzie wiedzieć.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😘
Piszcie jak tylko będziecie coś wiedzieć 🤗
 
@Wercix ja też mam galaretowaty śluz. Czop jest duży i powinien być krwisty/brązowy. Choć w pierwszej ciąży go nie widziałam ;)

Mi lekarz powiedział, że na 3 USG można wykryć wady serca itd. Nie wiem, czy się zdecyduje. W pierwszej ciąży nie miałam.

Ja mam dwa dni urlopu i tak dziś spędziłam 1,5h czekając aż młoda zje śniadanie 🤦
No wy za to 3usg to też dużo płacicie jak za prenatalne prawda.? Ja mam tylko trzy usg te prenatalne przez całą ciaze i wszystkie darmowe, ale jakbym miała jak wy co miesiąc to może i też bym nie robiła tego drogiego,
 
Czy Wam też jeszcze zdarza się że po jedzeniu robi Wam się niedobrze? Miałam tak ostatnio jak napiłam się od męża mirindy, Wczoraj po kolacji i teraz.
Dzisiaj w dodatku zmęczona jestem jakby ktoś spuścił ze mnie powietrze :(
 
No wy za to 3usg to też dużo płacicie jak za prenatalne prawda.? Ja mam tylko trzy usg te prenatalne przez całą ciaze i wszystkie darmowe, ale jakbym miała jak wy co miesiąc to może i też bym nie robiła tego drogiego,
Za każdą wizytę z USG zwykłym place 250 zł., Za te trzy najważniejsze po 500 zł każde. W tym miesiącu zostawiłam u gina 750 zł...
 
Nie sprzątnęłaś mi jej czasem z przed nosa 😉 Też obserwowałam na innym portalu sprzedażowym parkę z bon prix i właśnie zniknęła.
No właśnie nie wiem co zrobić. Ogólnie jestem drobna w górnej części i boję się l, że w M zginę, ale może też z 2 sezony będę potrzebować czegoś wiekszego.
jak z innego portalu to nie ja ;) - weż swój rozmiar, tyle zeby na brzuch było miejsce.
Poza tym bon prix ma dziwna rozmiarowkę. Taką hmmm zawyżoną ? i z tego co czytałam, to nawet w tabelkach są mniejsze wartosci podane. I ludzie odsyłają.
Kupiłam we wrzesniu dwie pary spodni ( nowe ciązowe z metaki sztuka po o 25 zł ) i ta w które miałam nie wejsc zostawiłam, a te które miały byc dobre odesłałam :)
 
reklama
Do góry