reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

80% wymiotuje?! Pierwsze słyszę, żeby aż tyle. Ja wszędzie czytałam raczej o mdlosciach i ze wymioty atakują mały odsetek kobiet. Mam wśród znajomych sporo matek i naprawdę na palcach jednej reki bym mogła wyliczyć te, które wymiotowały... właściwie to tylko jedna kojarzę. Niektóre miały mdłości, ale na pewno nie wymioty. Ja z kolei w 1 ciazy miałam mdłości tylko jednego poranka😁
Ok np tutaj czytałam
"Według statystyk, nawet 80 procent kobiet będących w ciąży zmaga się z porannymi młodościami i wymiotami"

ale mogłam źle zrozumieć,bo chyba oni z sumowali😂

Na innych stronach pisze,że ymioty występują u około 50 do 60%. To i tak sporo moim zdaniem.
 
reklama
Lepiej żeby nie ruszyło.
Mnie bolały łydki, brzuch dość mocno i piersi właśnie do 5+1 a potem od tego czasu nic. Czasem jak źle wstanę to czuję takie ciągnięcie w dole brzucha. Modlę się,żeby wytrzymać ten tydzień w pracy (zacznę już 6+1 Od poniedziałku), bo nie wyobrażam sobie np wymiotować w pracy. Wizytę mam w 7+1, i jeśli się wtedy będę kiepsko czuć to idę na zwolnienie.
chciałabym,żeby mnie ominęły te dolegliwości,ale czytam,że ok80% skarży się na wymioty,więc wątpię,że będę w tych 20%...
Bądź dobrej myśli....widzisz mnie brzuch boli caly czas od terminu spodziewanej @ i piersi. Do tego chodzę roztrzepana jak nigdy. Tez nie mam mdłości i jestem dobrej mysli ze nie przyjdą. Jak bedziesz sie zle czula,bierz zwolnienie .Kazdy przechodzi ciazę inaczej. Moich kolezanek nie mdliło,trzeba wierzyc ze i Nas to ominie😅
 
Jezu naprawdę? A ja już parę dobre dni mam mdłości i tak czekam kiedy wymioty będą 😜 bo rano nie mam czym aż czuje żołądek przyklejony 😱🤢
Współczuje. Ja ani teraz ani w pierwszej ciąży nie wymiotowałam. Ogólnie teraz oprócz braku miesiączki i wyostrzonego węchu to nie mam żadnych objawów, aż sie zastanawiam czy te testy mnie nie oszukały. Póki co czekam na lekarza
 
Współczuje. Ja ani teraz ani w pierwszej ciąży nie wymiotowałam. Ogólnie teraz oprócz braku miesiączki i wyostrzonego węchu to nie mam żadnych objawów, aż sie zastanawiam czy te testy mnie nie oszukały. Póki co czekam na lekarza
Nie oszukaly.Tez tak jeszcze tydzien temu myslałam i zrobilam betę,potem zaczęły powoli przychodzic senność, kłocie w brzuchu bol krzyza....i wielki apetyt:)
 
Współczuje. Ja ani teraz ani w pierwszej ciąży nie wymiotowałam. Ogólnie teraz oprócz braku miesiączki i wyostrzonego węchu to nie mam żadnych objawów, aż sie zastanawiam czy te testy mnie nie oszukały. Póki co czekam na lekarza
Ja w pierwszej też zero objawów cała ciszę, gdybym w pierwszej tak miała to z drugą bym się zastanowiła 🤣🤣
A teraz mdłości osłabienie odrzut od wszystkiego tragedia, będzie dziewczynka jak nic, mój się śmiał że baby właśnie takie są ze niszczą od środka heheh 🤣😜
 
Ja w pierwszej też zero objawów cała ciszę, gdybym w pierwszej tak miała to z drugą bym się zastanowiła 🤣🤣
A teraz mdłości osłabienie odrzut od wszystkiego tragedia, będzie dziewczynka jak nic, mój się śmiał że baby właśnie takie są ze niszczą od środka heheh 🤣😜
Eee tam,moja kolezanka w marcu urodziła dziewczynkę.W zasadzie nie miala problemow w ciazy:)
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie po pierwszym USG! 😃
Wszystko jest na miejscu, widać pęcherzyk, ciałko żółte i już nawet zaczęła się akcja bicia serduszka ❣️ Nie słyszałam, ale widziałam na USG 🤩 jejuuu mega się ekscytuje tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża, dalej w to niedowierzam 🤩
U mnie jest 5+5 dni i termin wypada na 02.04 czyli tak jak w appce 😃
Kolejna wizyta pójdę 02.09 robiąc wcześniej badania krwi ;)
Ale się cieszę!
Trzymam kciuki za resztę mamusiek i czekam na dobre wieści - testy i usg 🤩
Oleczka, a Ty wróciłaś z wakacji? Jakoś dawno Cie nie widziałam na grupie 🤔
 
Do góry