reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, okazuje się, że nie będzie takiego "problemu", bo dziewczyny w większości już nie chcą nikogo dodawać, przynajmniej te co się wypowiedziały. Ze spokojem twórzcie tu drugą grupę zamkniętą. Nie będę przytaczać argumentów, bo nie wiem czy to już nie będzie "wynoszenie" informacji z wątku prywatnego, o które zostały oskarżone dziewczyny, które miałyby być na obu wątkach prywatnych 🤦‍♀️

Przykre :(
 
reklama
Ja będę równo w 21t0d. Mogłam też iść wcześniej o tydzień, ale dużo dziewczyn pisze, że im sugeruja, że im później tym lepiej. Gdyby dzidziol był do przodu to bym pewnie zdecydowała na ten termin tydzień wcześniej, ale póki co to jest do tyłu z 2 dni leniuszek 🤷
I pewnie stąd mam wątpliwości.
Wg jednego badania termin z OM się pokrywają - i wtedy końcówka 21 tc na prenatalne będzie ok
Ale na drugim, jest ok tygodnia starsze - i juz glowa pracuje czy lekarz będzie mógł wszytko dobrze sprawdzić :/
 
Ja mam 19+6 połówkowe ;) Marta, trzymam kciuki z całych sił za dzisiejszą wizytę!😘

Tylko, jak one zniknęły i tu nie piszą, to my się nie znamy z nimi, a one z nami... Więc im wcześniej, tym lepiej, bo za dwa miesiące znów będzie mieszanka "obcych" sobie osób na zamkniętym
A ile osób jeszcze wyjdzie z ukrycia..
Dokładnie. Dziwne, jak forum zamknięte się tworzyło było powiedziane że każdy będzie mógl dołączyć jak będzie się udzielał i wgl. Po czym dziewczyny zamknęły się na tym forum i mało która udziela się tutaj, a jak przewija się temat drugiego zamkniętego to problem bo dziewczyny też chcą troche prywatności. Przykre
 
A ile osób jeszcze wyjdzie z ukrycia..

Dokładnie. Dziwne, jak forum zamknięte się tworzyło było powiedziane że każdy będzie mógl dołączyć jak będzie się udzielał i wgl. Po czym dziewczyny zamknęły się na tym forum i mało która udziela się tutaj, a jak przewija się temat drugiego zamkniętego to problem bo dziewczyny też chcą troche prywatności. Przykre
Naprawdę, sporo mnie kosztowało, odrzucenie w pierwszej kwalifikacji.
 
A ile osób jeszcze wyjdzie z ukrycia..

Dokładnie. Dziwne, jak forum zamknięte się tworzyło było powiedziane że każdy będzie mógl dołączyć jak będzie się udzielał i wgl. Po czym dziewczyny zamknęły się na tym forum i mało która udziela się tutaj, a jak przewija się temat drugiego zamkniętego to problem bo dziewczyny też chcą troche prywatności. Przykre
Dlaczego? Skoro lepiej się dogadują ze sobą, to całkiem zrozumiałe. To było założone na tak wczesnym etapie, że jeszcze mało kto zwracał uwagę tu na czyjś nick ;) a one już się kojarzyły. Przecież to nie zbrodnia założyć sobie nowe prywatne ;)
Z ukrycia 😅 przypomina mi to coś 😅
 
No coś Ty ? najważniejsze, zeby dzidzia była zabezpieczona, juz prawie połowa a potem juz z górki ;)

Dokladnie, głowa do góry :) zobaczysz, że tak szybko zleci, że zaraz będziemy relacjonować swoje porody :)) ja się stresują wizytą za tydzień bo nie miałam jeszcze mierzonej szyjki (a to już prawie 18 tydzień) a ostatnio często coś mnie kłuje
 
Dokladnie, głowa do góry :) zobaczysz, że tak szybko zleci, że zaraz będziemy relacjonować swoje porody :)) ja się stresują wizytą za tydzień bo nie miałam jeszcze mierzonej szyjki (a to już prawie 18 tydzień) a ostatnio często coś mnie kłuje
No właśnie mnie od kilku dni tez cos pobolewa z lewej strony i kłuje jakby w środku 🤔 zaczynam się zadręczać...a wizyta dopiero za tydzień 😔 ide już wtedy na L4... może trochę zwolnię tempo i będzie lepiej 🙂 całe szczęście dzidziuś już puka od środka 😉 szczególnie późnym wieczorem, wiec chyba szykuje mi się jakis „nocny Marek” 🤪
 
reklama
Dziewczyny, okazuje się, że nie będzie takiego "problemu", bo dziewczyny w większości już nie chcą nikogo dodawać, przynajmniej te co się wypowiedziały. Ze spokojem twórzcie tu drugą grupę zamkniętą. Nie będę przytaczać argumentów, bo nie wiem czy to już nie będzie "wynoszenie" informacji z wątku prywatnego, o które zostały oskarżone dziewczyny, które miałyby być na obu wątkach prywatnych 🤦‍♀️
W sensie że padł wybór albo tu albo tu można być żeby nie wynosić informacji z wątku na wątek?... 🙄
 
Do góry