reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dzisiaj się z tego smieje, ale jak wieczorem czytałam o forum zamkniętym, i rano się okazało że jednak nie, to cały weekend ryczałam .

Laski a skąd my mamy wiedziec, kogo i kiedy "planujecie " dołączyć ?
Tu chyba Marta bierze pod uwagę te, które się udzielają, a nie te, które są najdłużej
 
Tu chyba Marta bierze pod uwagę te, które się udzielają, a nie te, które są najdłużej

hmmm no teoretycznie na prywatnym też tak miało być .
Nie chcę psuć sobie nastroju, tematem wątku prywatnego, który został założony, sporo emocji mnie kosztował.
Dołaczyłam do forum, poznałam fajnych ludzi, w selekcji okazało się, że nie kawalifikuję się do prywatnego wątku, mimo, że sama temat podnosiłam.
Z czasem piszą tu pojedyncze osoby, i sama to rozumiem, bo będąć na wątku prywatnym nie rozpisywałabym się na ogolnym,
Idac dalej, nie wiemy, kiedy i kogo administratorzy priv - będą przyłaczać .
 
Dziewczyny, okazuje się, że nie będzie takiego "problemu", bo dziewczyny w większości już nie chcą nikogo dodawać, przynajmniej te co się wypowiedziały. Ze spokojem twórzcie tu drugą grupę zamkniętą. Nie będę przytaczać argumentów, bo nie wiem czy to już nie będzie "wynoszenie" informacji z wątku prywatnego, o które zostały oskarżone dziewczyny, które miałyby być na obu wątkach prywatnych 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry