reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Przestań!!!!
Dostałaś leki, bierz, leżakuj i odpoczywaj.
Na tym forum limit zły wydarzeń został wyczerpany !
Hahaha 😂 poprawiłaś mi humor 😂 a juz taka zdołowana byłam. Musimy byc dobrej myśli! Leżę ciągle bez zmian. Moze jak zaczne sie lepiej czuć po lekach to odpale sobie jakis serial, bo tylko sie gapie w telefon albo sufit xD
 
reklama
U mnie jutro pierwsza wizyta po 4 tygodniach, już się stresuję, ale od kilku dni czuję delikatne ruchy, więc jest trochę lepiej :) chyba wezmę już L4, zwłaszcza, że w pracy i tak nie będę miała powrotu po ciąży, dziwnie się z tym czuję, spędziłam tam ostatnich kilka lat, niby zdawałam sobie z tego sprawę, ale jak już powiedziałam o ciąży w pracy to jakoś stało się to realne
ehhhh tak to już jest u kobiet ze często nie ma gdzie wrócić. A co do zwolnienia l4 to ja bym brała. Tzn. Ja jestem ogólnie za pracowaniem bo lubie jak się coś dzieje, szybciej mija czas i jest to tez zdrowiej dla głowy czasem. Ale w obecnej sytuacji wirusa i w Twojej sytuacji to już chyba wystarczająco popracowałas 😁
 
Chyba wzięli, u mnie in vitro i jest znany dokładny termin zapłodnienia, więc już sama nie wiem jak to liczyć, jeśli po tym terminie to jest 20+4, ale nawet jeśli po wielkości dziecka, czyli 21+3 to też chyba ok jak na połówkowe?
tak mysle ze ok. Jest podane do 22 wiec u Ciebie JesCze daleko do 22 z punktu widzenia tych dni. A z drugiej strony podejrzewam ze lekarza dobrze Cię prowadzą i monitują jak od początku ciąża In vitro
 
reklama
Dziewczyny ja na początku ciąży progesteron mialam w okolicach 15.
Mega panika dziwnie do Gina on, żebym wyluzowała, bo jest ok.
No to dobra poszłam na wizytę on mówi, że jest q normie i bwz stresu. Kurde jak ja się wtedy stresowałam 🤣
Nie dostałam ani dupka ani luteiny i było wszystko dobrze. 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Do góry