reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Współczuję 😔 który to był tydzień?
Jak po połówkowym?

Ja wiem, że to trudne i dołujące tematy, ale dla mnie to np też wsparcie, że mogę Wam to tu napisać. Więc jasne, miło się czyta o przyjemnych rzeczach, ale jeśli ktoś ma potrzebę się wygadać, to ja chętnie posłucham😉
Też tak uważam :) Wiadomo życie nie jest tylko kolorowe , często zdarzają się przecież ciężkie sytuacje w których człowiek jakoś musi sobie poradzić. Bardzo Wam współczuję dziewczyny, że przyjaciolki z Waszego otoczenia poroniły :( Wiadomo, że jak coś się dzieje tuż obok nas to wtedy szczególnie się człowiek przejmuje i wcale się nie dziwię. Do momentu zajścia w ciążę nigdy bym nie pomyślała, że tak często zdarzają się poronienia. ..Naprawdę teraz dostrzegam jak można głupim tekstem " A kiedy Wy w końcu będziecie mieli dzieci?" wyrządzić ludziom masę przykrości :(
 
Ojej, a na półowkowym nic nie wyszło? Dopiero tak późno? Cieszę się wszystko już dobrze..
Ani na połówkowych ani na usg które miałam w 30 tygodniu. Ta choroba robiła szkody z dnia na dzień.. Mała po urodzeniu nie oddawała kupy tylko ja wymiotowala. To był koszmar. Spędziłam z nią 40 dni w szpitalu.. Dlatego boję się o te ciąże, żeby nie było powtórki z rozrywki 😭
 
Ani na połówkowych ani na usg które miałam w 30 tygodniu. Ta choroba robiła szkody z dnia na dzień.. Mała po urodzeniu nie oddawała kupy tylko ja wymiotowala. To był koszmar. Spędziłam z nią 40 dni w szpitalu.. Dlatego boję się o te ciąże, żeby nie było powtórki z rozrywki 😭
Trzymam kciuki z całych sił, żeby się to nie powtórzyło 🙏
 
Ani na połówkowych ani na usg które miałam w 30 tygodniu. Ta choroba robiła szkody z dnia na dzień.. Mała po urodzeniu nie oddawała kupy tylko ja wymiotowala. To był koszmar. Spędziłam z nią 40 dni w szpitalu.. Dlatego boję się o te ciąże, żeby nie było powtórki z rozrywki 😭
Rany brzmi to strasznie :( ... A jak to teraz wygląda? Lepiej z nią? Może jeść normalnie?
 
Jezusiku 😳 biedna malutka... Ale jelitka normalnie działają? Wszystko może jeść? Afi 41...😱😱😱 Gdzieś Ty to pomieściła? Ja miałam afi 6 pod koniec ciąży
Najpierw przez pierwszy rok mieliśmy stale kupy biegunkowe po 2,3 na dobę, leciało z niej. A od kilku miesięcy mamy znowu kupy normalne ale często płacze jak je robi.. Jest na mleku neocate.. Ale poza tym je wszystko.. Dzisiaj mamy zmartwienie bo ciągle zaciska nóżki, łapie się za brzuszek i mówi że ja boli, momentami az się poci.. Alb znów problem z kupą albowi pęcherz cholera wie 😭
 
reklama
Bardzo mi przykro, ale opowiadaj jak półowkowe, znasz płeć? Dawaj focie dzidzi 😍
tak 😁płeć znam to chłopiec 😁 ale już wcześniej znałam bo robiłam nifty. A zdjęcia załączam moim zdaniem najfajniejsze z rączką 😁🥰
 

Załączniki

  • IMG_6679.jpg
    IMG_6679.jpg
    111,8 KB · Wyświetleń: 80
  • IMG_6680.jpg
    IMG_6680.jpg
    95,6 KB · Wyświetleń: 80
Do góry