reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Też tak uważam :) Wiadomo życie nie jest tylko kolorowe , często zdarzają się przecież ciężkie sytuacje w których człowiek jakoś musi sobie poradzić. Bardzo Wam współczuję dziewczyny, że przyjaciolki z Waszego otoczenia poroniły :( Wiadomo, że jak coś się dzieje tuż obok nas to wtedy szczególnie się człowiek przejmuje i wcale się nie dziwię. Do momentu zajścia w ciążę nigdy bym nie pomyślała, że tak często zdarzają się poronienia. ..Naprawdę teraz dostrzegam jak można głupim tekstem " A kiedy Wy w końcu będziecie mieli dzieci?" wyrządzić ludziom masę przykrości :(
taaaak dokładnie idealnie napisane jeżeli chodzi o zainteresowanie innych sprawą ciąż.
 
Piękna pamiątka 🥰🥰🥰 dostałaś filmik?
nie 😕 nie proponowali nic takiego. Chodze tez cały czas sama bez męża bo przed wizyta informują ze nie wolno. Ehhhh trudno ale z drugiej strony rozumiem to bo w sumie lekarz jest jeden i oprócz mnie wiele kobiet wizytujących wiec jakby im odwołali wizyty to kiepsko. Wiec jakoś trzeba dać radę
 
Dziewczyny a taka zmiana tematu, macie problem z gołębiami na balkonie? U mnie nic nie działa na te smierdziuchy, ani druty, sztuczne kruki, no nic, oszaleje z nimi 🤦‍♀️może któraś ma jakiś fajny sprawdzony sposób oprócz wiatrówki 😂(żartuję)
u mnie kiedyś przylatywała gołębica chyba 🤷🏼‍♀️ kilka dni z rzędu - w końcu wypuściłam na balkon psa 😱 i słuchajcie ja byłam pewna ze ten gołąb się przestraszy i odleci a on sfrunął pod krzesło wiec pies tez tam pobiegł ale go dogoniłam 😱 na szczęście odleciał ale miałam wyrzuty sumienia - tylko w życiu nie pomyślałam ze to ptaszysko tak zrobi 🤷🏼‍♀️😁
 
Wy wczoraj o gołębiach to ja dzisiaj o 😁
IMG_20201114_104327.jpg
 
reklama
Do góry