reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dzięki dziewczyny :D Trafił mi się mąż bardzo ogarnięty w kuchni także w razie czego nie zginiemy :D
Ja w pierwszym trymestrze w ogóle nie chciałam jeść słodyczy ... teraz apetyt na słodkie trochę wrócił i ten sernik już za mną chodził od kilku dni :)
Masz złoto w domu🏆!!! Mój M. nic nie potrafi 😂😂😂 a tu takie piękne ciasto 😍🤩😍! Palce lizać 🍰🍰🍰!

Ale wlansie, tak 23:30 rozkroił mi dużą dynie na zupę dyniowa z mleczkiem kokosowym 😋😋😋!
 
Jeśli mi powiesz że to lays kurki w śmietanie których nie mogę nigdzie spotkać to się popłacze 🥺😂
Sa takie 😜(?), no i po co mi mówiłaś noo🙉🙉🙉!!! Teraz jak nie będzie w okolicy, to online zamówię 🤣🤣🤣!
Jadłam te oven backed silone, dobre są, paprykowe słabe! Jak latami no latami nie jadlam chipsów, to teraz juz doritosy mi się przejadly 🙈🙈🙈, dlatego zapragnęłam chipsów, ale powiedziałam M.kup takie zdrowsze 50%less fat 🙃🙃🙃!
 
Pytalam na fb uk dziewczyn czy sprawdzaja szyjke to mowi ze tylko jesli jest cos nie tak w poprzednien ciazy,ze tak zeby tylko sprawdzic to nie.tez nikt nie mowi jak wychodza badania moczu tylko polozna bierze mocz i sprawdza i mowi co tam trzeba wiedziec.ja np nie wiem jakie mam ph ani nic innego.nie robia tu tez pomiarow tsh chyba ze ogolny kaze zrobic,ja sie naczytalam i przycisnelam domowego i mi dal skierowanie i wyszlo ok(wiem nie kazdemu wychodzi)generalnie malo tu robia w porownaniu do Pl,ale robia np kazdemu Pappa za free.I tak sie zastanawiam ze gdyby nie internet i moje grzebanie to bym byla cala nieswiadoma i moze bardziej zrelaksowana.W uk chyba jest zasada lepiej jak wiesz mniej szczegolow,wszystko ok to ok,nawet patrzac na wiedze dziewczyn z uk forum to sa do tylu troche.jak idziesz do rodzinnego to ci powie ze masz infekcje np gardla i da antybiotyk,raczej nie mowi ze to czy tamto,nie daje konkrernej nazwy.ktos mi kiedys powiedzial jak opowiadalam o ilosci aptek i lekarzach i chorobach itp w Pl to mowi ze chyba troche hipohondrycy z nas.Pisze to bo bylo o szyjce skracajacej i zaczelam szukac i teraz sie stresuje ze mi nikt nie sprawdzi szyjki a moze mi sie skraca!takie nocne przemyslenia
 
Hey, nie śpię już dobre pół godziny, w nocy bolał mnie prawy dół pleców, trochę przeszło i zasnęłam, a potem przed 5 znowu bolało :( Jak wstałam to od razu mdłości złapały i 🤮 Nie wiem od czego to może być :(
 
reklama
Masz złoto w domu🏆!!! Mój M. nic nie potrafi 😂😂😂 a tu takie piękne ciasto 😍🤩😍! Palce lizać 🍰🍰🍰!

Ale wlansie, tak 23:30 rozkroił mi dużą dynie na zupę dyniowa z mleczkiem kokosowym 😋😋😋!
Ja nawet nie pomyślałam o moim! To ja takiego ciasta nie potrafię, wiec 😮
A mój to nawet jajka nie potrafi ugotować wiec w pełni się dobraliśmy😄
 
Do góry