reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Było sporo artykułów w tym czasie, ja na szczęście nie musiałam czekać aż tak długo.
Ale kobiety w ciąży pisały, że po 3-4 miesiące czekają. Pisma do Zusu nie pomagały..
Ja na razie pracuje, bo właśnie boję się, że nie będą mi płacić w terminie.
ja jestem po macierzyńskim i znając moją szefową to po powrocie wreczyłaby mi wypowiedzenie, więc musiałam iść od razu na L4 żeby mieć umowę przedłużona do porodu, chociaż powinnam mieć na czas nieokreślony, bo ta była na 33 msc...
 
Moje wyroby się nadają się do sprzedania. Zaczęłam się w to bawić jakieś dwa tygodnie temu i jeszcze długa droga przede mną żeby dojść do perfekcji🤣 ale fakt, mega mnie to odpręży i cieszy :)
Szydełkowanie mega odpręża i wciąga. Najgorzej jak później pomocnik podrasta i można zapomnieć o liczeniu oczek czy swobodnym szydełkowaniu. Ja mimo że też początkująca musiałam odstawić szydełko, bo poprostu się nie dało. Może wrócę do tego jak dzieci podrosną. Chociaż mam chrapkę w tym roku na ozdoby na choinkę...😅
 
Szydełkowanie mega odpręża i wciąga. Najgorzej jak później pomocnik podrasta i można zapomnieć o liczeniu oczek czy swobodnym szydełkowaniu. Ja mimo że też początkująca musiałam odstawić szydełko, bo poprostu się nie dało. Może wrócę do tego jak dzieci podrosną. Chociaż mam chrapkę w tym roku na ozdoby na choinkę...😅
Do śnieżynek zabierałam się już dwa razy i za każdym razem pruje 😆 chyba muszę do tego dojrzeć 🙈
 
No niestety, czasami nie ma wyjścia...
Mi po porodzie z końcem maja kończy się umowa i niestety nie mam gdzie wracać...
ja jestem po macierzyńskim i znając moją szefową to po powrocie wreczyłaby mi wypowiedzenie, więc musiałam iść od razu na L4 żeby mieć umowę przedłużona do porodu, chociaż powinnam mieć na czas nieokreślony, bo ta była na 33 msc...
 
Szok i niedowiarzanie 🤪😂😱 mogłam na spokojnie doczytać, A mamusie to śpią? Siku Nie męczy? Mnie zbudzilo O 3 i mamy za swoje. Tatuś wstał i stwierdził, że jedziemy do Jego Taty na grób, bo we wszystkich świętych pewnie nie ruszymy 🤔 200km drogi przed nami i ruszamy hihi. To se pospalam 😂😂😂😂
👋 hejka😉
O Twój mąż jest bardzo kreatywny o tej porze...mój jak nawet się przebudzi jak wstaje siku i chce mi coś powiedzieć to gada tak że nawet Enigma by tego nie rozszyfrowała i za chwile chrapie😉
A co do cmentarza to My też wybieramy się w tym tygodniu.
 
reklama
Do góry