reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
piękne nóżki ❤ ❤ Moje maleństwo tez było mało ruchliwe i kilka razy Pan Doktor musiał puknąć w brzuch głowicą - może trafilysmy na porę kiedy sobie spały? Nie wiem czy to możliwe:)) ale mówił, że wszystko jest dobrze :)
Mi kazał kaszleć żeby je wypchnąć. I dali mi słodka herbatkę przed wejściem.
 
Hej dziewczyny ja będę pewnie jakiś czas mniej albo wcale nieobecna na forum , dziś zmarła moja teściowa i mąż mnie teraz potrzebuje,nie wiem jak dalej bedzie co tera będzie sama jestem przerazona tym co nas czeka :( dziewczyny jak jest z pogrzebem ?czy kobieta w ciąży może iść? Bo różnie się mówi :(ehh
Wyrazy współczucia
 
Stara jak świat, poświęcona obrączka i nitka.
Lewą ręką chwyta się obrączkę na kilka sekund, po czym trzyma się ją nad dłonią na nitce. Jeżeli obrączka zaczyna robić kółka to na dziewczynkę, Jeżeli ruch wahadłowy to na chłopaka. Po każdym dziecku trzeba obrączkę włożyć między kciuk, a palec wskazujący i na nowo ustawić nad dłonią. Jak obrączka nie wykaże żadnego ruchu i się zatrzyma nad dłonią to koniec ilości dzieci. :)
Moja mama ma nas 4 i tak też jej wychodzi, 3 dziewczyny i chłopak :p
z ciekawości zrobiłam i wychodzi mi 4 dzieci 😱😱😱 chłopak, dziewczynka, chłopak, dziewczynka 😱😱🙈🙈🤔😁😂 No nieźle 🙈🙈😆😝, a Tobie ile wychodzi? Dwójka u mnie się zgadza, więc ciekawe, czy te trzecie to nie będzie czasem parka bliźniąt 😱😱🙈🙈
 
A znacie dziewczyny ta wróżbę z obrączki i nitki ? 😂 z moich obserwacji zawsze się sprawdza od dawien dawna 😂 np mój kuzyn miał problemy z jądrami od dziecka , lekarze mowili ze nie będzie mógł mieć dzieci i faktycznie nic mu nie wychodzi .... nam np wychodziło zawsze dziewczynka chłopiec dziewczynka, No i teraz mieszka dziewuszka w brzuchu 😂❤️
Siostra mojego narzeczonego robiła nam taka wróżbę. Dwa razy wyszla mi dziewczynka i że będzie jedynaczka. W brzuchu pierwszy synek :)
To tylko wróżba ale wiem, że wielu osobom się sprawdza;P
 
Stara jak świat, poświęcona obrączka i nitka.
Lewą ręką chwyta się obrączkę na kilka sekund, po czym trzyma się ją nad dłonią na nitce. Jeżeli obrączka zaczyna robić kółka to na dziewczynkę, Jeżeli ruch wahadłowy to na chłopaka. Po każdym dziecku trzeba obrączkę włożyć między kciuk, a palec wskazujący i na nowo ustawić nad dłonią. Jak obrączka nie wykaże żadnego ruchu i się zatrzyma nad dłonią to koniec ilości dzieci. :)
Moja mama ma nas 4 i tak też jej wychodzi, 3 dziewczyny i chłopak :p
No u nas kazdemu się sprawdza 😂
 
reklama
Do góry