reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U mnie wychodzi dwójka, dziewczynka i chłopiec [emoji16]
Na razie ciężko stwierdzić jak się w moim przypadku sprawdzi, ponieważ to moja pierwsza ciąża i niestety jeszcze nie wiem kto mieszka w brzuchu[emoji85][emoji1787]
z ciekawości zrobiłam i wychodzi mi 4 dzieci [emoji33][emoji33][emoji33] chłopak, dziewczynka, chłopak, dziewczynka [emoji33][emoji33][emoji85][emoji85][emoji848][emoji16][emoji23] No nieźle [emoji85][emoji85][emoji38][emoji13], a Tobie ile wychodzi? Dwójka u mnie się zgadza, więc ciekawe, czy te trzecie to nie będzie czasem parka bliźniąt [emoji33][emoji33][emoji85][emoji85]
 
reklama
Owszem to jego prywatny gabinet ale na wizyty chodzę na NFZ i każdy się dziwi że jak chodzę na NFZ to dlaczego place za badania. Ja się na tym nie znam kompletnie więc wykonuje to co on zaleca i tyle jednak na ostatniej wizycie byłam rozczarowana ze nie miałam usg. Tak to jest jak człowiek nie zna się.
Teraz już za późno na badanie prenatalne między 11 a 13 tygodniem . To badanie jest obowiązkowe nawet na NFZ. Co to za lekarz, przecież masz kartę ciąży to chyba widział że tego badania nie robił. Dziwi mnie też fakt, że każda z dziewczyn wielokrotnie pisała o badaniach między 11 a 13 tygodniem i nie wyłapalas że trzeba je zrobić. Na tych badaniach bada się przezierność karkowa, ktora wskazuje czy jest ok czy dziecko może mieć zespół Downa jeśli jest powyżej 3. Sprawdza się czy wszystkie narządy są i jeśli coś jest nie tak, to lekarz kieruje na dodatkowe badania w celu wykluczenia wad płodu i podjęcia decyzji o ewentualnej terminacji. Ja na Twoim miejscu zminilabym lekarza i złożyła na niego skargę.
 
Cześć wszystkim 😊
Czytam Was od początku, niedawno miałam małą przerwę, ale znów stalyscie się obowiązkowym dodatkiem do porannej kawy 🙈
Nie odzywałam się wcześniej, jestem raczej typem ducha, bo mało rozmowna bywam 😅 ale, że macie zamknąć forum to szybciutko założyłam konto żeby móc podglądać Was legalnie 😎
Nazywam się Monika, mam 32 lata. Mam córkę Klaudie w wieku 7 lat. W brzuszku podobno mieszka druga dziewczynka 🧑 termin wychodzi mi na 16 kwietnia. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 🤗
 
Cześć wszystkim 😊
Czytam Was od początku, niedawno miałam małą przerwę, ale znów stalyscie się obowiązkowym dodatkiem do porannej kawy 🙈
Nie odzywałam się wcześniej, jestem raczej typem ducha, bo mało rozmowna bywam 😅 ale, że macie zamknąć forum to szybciutko założyłam konto żeby móc podglądać Was legalnie 😎
Nazywam się Monika, mam 32 lata. Mam córkę Klaudie w wieku 7 lat. W brzuszku podobno mieszka druga dziewczynka 🧑 termin wychodzi mi na 16 kwietnia. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 🤗
Witaj ❤️🍾
 
Ok
Cześć wszystkim 😊
Czytam Was od początku, niedawno miałam małą przerwę, ale znów stalyscie się obowiązkowym dodatkiem do porannej kawy 🙈
Nie odzywałam się wcześniej, jestem raczej typem ducha, bo mało rozmowna bywam 😅 ale, że macie zamknąć forum to szybciutko założyłam konto żeby móc podglądać Was legalnie 😎
Nazywam się Monika, mam 32 lata. Mam córkę Klaudie w wieku 7 lat. W brzuszku podobno mieszka druga dziewczynka 🧑 termin wychodzi mi na 16 kwietnia. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 🤗
Witaj oo jak fajnie ja mam termin. Na 13stego a płci nie znam..
 
Cześć wszystkim 😊
Czytam Was od początku, niedawno miałam małą przerwę, ale znów stalyscie się obowiązkowym dodatkiem do porannej kawy 🙈
Nie odzywałam się wcześniej, jestem raczej typem ducha, bo mało rozmowna bywam 😅 ale, że macie zamknąć forum to szybciutko założyłam konto żeby móc podglądać Was legalnie 😎
Nazywam się Monika, mam 32 lata. Mam córkę Klaudie w wieku 7 lat. W brzuszku podobno mieszka druga dziewczynka 🧑 termin wychodzi mi na 16 kwietnia. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 🤗
Witaj 🥰
 
reklama
Do góry