reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Siostra mojego narzeczonego robiła nam taka wróżbę. Dwa razy wyszla mi dziewczynka i że będzie jedynaczka. W brzuchu pierwszy synek :)
To tylko wróżba ale wiem, że wielu osobom się sprawdza;P
Bo jest 50% szans że się spełni więc całkiem sporo [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Dziewczyny ja już po! Przezierność karkowa mierzył dwa razy. Raz wyszło 1,9 a 2 raz 2,3 także już stres!
Co lepsze te moje dziecko się tak schowało, że wszystko pomierzył i cały czas był tyłem lub bokiem i nie pokazał kości nosowej! Także nie to, że jej nie ma, tylko nie pokazał z przodu. Mówił, ze widział kość nosową z boku, ale musi ją zobaczyć z przodu. Lekarz cud naprawdę..

Malenstwo ma 6,5 cm.

I coś co mnie martwi naprawdę mało ruchliwe to dziecko! On je pukał tą głowicą a ta tylko nogami i rękami obracała się jak cgce

Prawdopodobnie dziewczynka ❤️

Mega się cieszę 🥰 a tu macie jej nogi i siemka do ciotek!
I jaki Ci pokazuje wiek ciąży z crl? Podobno gdy się zje wcześniej słodkie to się bardziej rusza. Moje też leżało spokojnie.
Bardziej martwię się tym6, że to dziecko takie mało ruchliwe e brzuchu! 2 usg i to samo. Ale zapytam Gina co o tym myśli na wizycie
 
reklama
Do góry