reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny ja już po! Przezierność karkowa mierzył dwa razy. Raz wyszło 1,9 a 2 raz 2,3 także już stres!
Co lepsze te moje dziecko się tak schowało, że wszystko pomierzył i cały czas był tyłem lub bokiem i nie pokazał kości nosowej! Także nie to, że jej nie ma, tylko nie pokazał z przodu. Mówił, ze widział kość nosową z boku, ale musi ją zobaczyć z przodu. Lekarz cud naprawdę..

Malenstwo ma 6,5 cm.

I coś co mnie martwi naprawdę mało ruchliwe to dziecko! On je pukał tą głowicą a ta tylko nogami i rękami obracała się jak cgce

Prawdopodobnie dziewczynka ❤

Mega się cieszę 🥰 a tu macie jej nogi i siemka do ciotek!
U mnie też było 1,9 przy crl 6,3 i powiedział że dobrze. Do 2,5 jest w normie 😊
 
reklama
Ale Was tu dużo dziś, ledwie nadrobiłam czytania 😊 my z rana można powiedzieć u Adiego w szpitalu tzn.wlasciwie pod szpitalem podać ciuchy na zmianę chłopakom.. 2 godziny drogi 10 min. I z powrotem.. ale zostaliśmy jedynymi dostarczycielami w rodzinie, bo drugi brat ze swoimi dziewczynami też w kwarantannie, z tym,że ta bratowa akurat źle znosi covida i mała tak samo..
Po tej trasie czuję się jakby mnie pociąg przejechał więc jak zwykle się przejadlam 🤦 i mała siesta..
Z pozytywnych rzeczy dotarł mi detektor tętna 😁 mój M. Śmiał się,że to g*** i na bank nawet nie znajdę, a udało się za pierwszym razem i cała rodziną sobie słuchawki wyrywała łącznie z babcia i dziadkiem 😁
 
Ja nigdy nie miałam przeczuć ani snów. W tej ciąży pierwszy raz i śniłam o cudownej dziewczynce a ma być chłopiec podobno. Chociaż to z usg w 12+0 wiec zobaczymy.
Ciekawe 😊 Opowiadałam Wam o mojej kuzynce, u której na kilka tygodni przed porodem okazało się, że będzie chłopiec a nie dziewczynka? Na dodatek dwóch różnych lekarzy za każdym razem utwierdzało ją w przekonaniu, że to będzie dziewczynka 😂 Ja śniłam raz o dziewczynusi. Zobaczymy 😊
 
Głowa boli z różnych powodow....moze nie warto panikować 😊
Nie panikuje z powodu głowy, tylko pisałam że od wczoraj mam ogólnie osłabienie, bol głowy, uczucie wrzacego ciało, ból gardła miałam wczoraj, dziś miałam 37,2 stopni, ogólne rozbicie.,brak sil 😜 ale myślę że to nie to bo już by mnie rozłożyło, myślę że to zwykle przeziębienie mnie trafilo,
 
A co robicie w sytuacji jak lekarz robi USG przez brzuch? Mnie ostatnio tak zaskoczył bo pierwsze zrobił dowcinie, a później stwierdził że zobaczymy jeszcze przez brzuch i leżałam z wszystkim na wierzchu, bo miałam na sobie sukienkę, a musiałam odsłonić brzuch 😂
U mnie lekarz kładzie w pewnym miejscu ręcznik papierowy i wszystko zasłania dla komfortu ;) inny lekarz kazał iść założyć dół przed zmianą rodzaju USG ;)
 
Ciekawe 😊 Opowiadałam Wam o mojej kuzynce, u której na kilka tygodni przed porodem okazało się, że będzie chłopiec a nie dziewczynka? Na dodatek dwóch różnych lekarzy za każdym razem utwierdzało ją w przekonaniu, że to będzie dziewczynka 😂 Ja śniłam raz o dziewczynusi. Zobaczymy 😊
Ja z NIPT się dowiem na 100% za tydzień może. Jedyny pozytyw tego ze trzeba się było dodatkowo badać.
 
Bardziej martwię się tym6, że to dziecko takie mało ruchliwe e brzuchu! 2 usg i to samo. Ale zapytam Gina co o tym myśli na wizycie
Nie martw się takimi rzeczami 😂 Przecież my też mamy czas siesty 😊 Moje na prenatalnych było bardzo ruchliwe, a na wizycie u gina po dwóch tygodniach wykonywało tylko taki ruch jakby chciało się odbijać się pupą od macicy i tyle. Cieszę się, że wszystko dobrze 😘
 
reklama
Dziewczyny ja już po! Przezierność karkowa mierzył dwa razy. Raz wyszło 1,9 a 2 raz 2,3 także już stres!
Co lepsze te moje dziecko się tak schowało, że wszystko pomierzył i cały czas był tyłem lub bokiem i nie pokazał kości nosowej! Także nie to, że jej nie ma, tylko nie pokazał z przodu. Mówił, ze widział kość nosową z boku, ale musi ją zobaczyć z przodu. Lekarz cud naprawdę..

Malenstwo ma 6,5 cm.

I coś co mnie martwi naprawdę mało ruchliwe to dziecko! On je pukał tą głowicą a ta tylko nogami i rękami obracała się jak cgce

Prawdopodobnie dziewczynka ❤

Mega się cieszę 🥰 a tu macie jej nogi i siemka do ciotek!

piękne nóżki ❤ ❤ Moje maleństwo tez było mało ruchliwe i kilka razy Pan Doktor musiał puknąć w brzuch głowicą - może trafilysmy na porę kiedy sobie spały? Nie wiem czy to możliwe:)) ale mówił, że wszystko jest dobrze :)
 
Do góry