reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja sie nastawialam na dziewczynke,i jak na poczatku bylam pewna to mi tak troche teraz przeszło i juz sama nie wiem co myslec.maz mysli ze chlopak bedzie,syn mysli ze bedzie szczeniak haha.(wciaz nie wie)
Nasze rodziny posikaja sie z radosci jak bedzie dziewczynka,bo jeszcze nie ma.jest 3 wnuczkow za to.corka miala by duzo uwagi rodzinny,i tego bym dla niej chciala.wiem ze jak bedzie syn to oo fajnie,a jak bedzie corka to oooo matko bosko jak cudownie.
My czekamy na dzidzie, byle zdrowa, ale moim i narzeczonego marzeniem była dziewczynka, na prentalanych powiedział, że może być, ale się nie nastawiac. Może za chwilę lekarz powie coś więcej.
U mnie rodzice i brat i tak szaleją, bo wreszcie wnusia / wnusio...
A w pracy w ciągu 3 lat urodziło się 7 chłopców więc jak by była księżniczka 😍
 
Dziewczyny ja już po! Przezierność karkowa mierzył dwa razy. Raz wyszło 1,9 a 2 raz 2,3 także już stres!
Co lepsze te moje dziecko się tak schowało, że wszystko pomierzył i cały czas był tyłem lub bokiem i nie pokazał kości nosowej! Także nie to, że jej nie ma, tylko nie pokazał z przodu. Mówił, ze widział kość nosową z boku, ale musi ją zobaczyć z przodu. Lekarz cud naprawdę..

Malenstwo ma 6,5 cm.

I coś co mnie martwi naprawdę mało ruchliwe to dziecko! On je pukał tą głowicą a ta tylko nogami i rękami obracała się jak cgce

Prawdopodobnie dziewczynka ❤️

Mega się cieszę 🥰 a tu macie jej nogi i siemka do ciotek!
 

Załączniki

  • IMG_20201020_155439.jpg
    IMG_20201020_155439.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 73
@Loli05 - po prostu czuję, że jem. Nie ma to smaku. Wczoraj jedliśmy gołąbki, wszyscy się krzywyli, że ostre. Ja nie czułam w ogóle ich smaku. Wąchałam puszkę śledzi - nic, wąchałam przesikane spodenki syna - nic.

@kamiśka - ponoć wraca.

W ogóle to znajomy znajomych zmarł wczoraj na covid. 42 lata :(
A powiedz kochana czy miałaś ty albo mąż ból głowy?
 
Dziewczyny ja już po! Przezierność karkowa mierzył dwa razy. Raz wyszło 1,9 a 2 raz 2,3 także już stres!
Co lepsze te moje dziecko się tak schowało, że wszystko pomierzył i cały czas był tyłem lub bokiem i nie pokazał kości nosowej! Także nie to, że jej nie ma, tylko nie pokazał z przodu. Mówił, ze widział kość nosową z boku, ale musi ją zobaczyć z przodu. Lekarz cud naprawdę..

Malenstwo ma 6,5 cm.

I coś co mnie martwi naprawdę mało ruchliwe to dziecko! On je pukał tą głowicą a ta tylko nogami i rękami obracała się jak cgce

Prawdopodobnie dziewczynka ❤

Mega się cieszę 🥰 a tu macie jej nogi i siemka do ciotek!
Siemka slodziaku 😍 ale uparciuchy z tych naszych maleństw😂🙈
 
Dziewczyny ja już po! Przezierność karkowa mierzył dwa razy. Raz wyszło 1,9 a 2 raz 2,3 także już stres!
Co lepsze te moje dziecko się tak schowało, że wszystko pomierzył i cały czas był tyłem lub bokiem i nie pokazał kości nosowej! Także nie to, że jej nie ma, tylko nie pokazał z przodu. Mówił, ze widział kość nosową z boku, ale musi ją zobaczyć z przodu. Lekarz cud naprawdę..

Malenstwo ma 6,5 cm.

I coś co mnie martwi naprawdę mało ruchliwe to dziecko! On je pukał tą głowicą a ta tylko nogami i rękami obracała się jak cgce

Prawdopodobnie dziewczynka ❤️

Mega się cieszę 🥰 a tu macie jej nogi i siemka do ciotek!
Moje też nie ruszało się za bardzo tylko rączki przy buzi.... Spokojnie będzie wszystko dobrze... Gratulacje z córeczki... Ojj widzę same dziewuszki będą w kwietniu.. 😊. A u mnie pewnie chłopak 🤪🤪🤪okaże się
 
I ze właśnie dieta zdrowa to najważniejsze. I tak jestem ciekawa jakie podejście maja Wasi lekarze jo wiadomo ja bym chciała jak najlepiej i stresuje mnie to jak słyszę ze niektóre biorą a niektóre w sumie jak chcą 🤔
Witaminki biorę ale o zdrowej diecie mam wrażenie że nie mam pojęcia 😂 jem małymi porcjami i to co lubię i mi "wchodzi".
 
reklama
@Czarna 36 - koronę

@Patii_666 - cała trójka ból głowy, w mojej rodzinie u większości osób ból głowy był pierwszym symptomem korony. Tylko to naprawdę mocny ból. Córka płakała z bólu.

Nie mam na nic sił. Niech już dzieci idą spać...
A ból głowy jaki to? Pulsujący,jak na zatoki? Jeszcze jakieś dziwne objawy? Sorki ze tak pytam, ale ja czuję że mnie coś rozkłada i mój M namawia mnie żebym zrobiła test ale ja myślę że to nie to..
 
Do góry