reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej jestem tu nowa ;)
Skoro są tutaj same kwietniowe mamy, to czy któraś jest w 14 tc i ma już potwierdzona płeć ? Bo szczerze tak bardzo się doczekać nie mogę ze przez to mi wolniej czas płynie 🙈
Mąż chce syna ale czuje dziewczynkę a ja na odwrót 😂😂
Ja jestem w 14 tygodniu, w 12 miałam usg i lekarz powiedział że potwierdzi mi na 100 % dopiero na połówkowych, bo narazie nie chciał mówić, więc czekam
Dziewczyny wiem ze chyba było już o tym ale nie mogę znaleźć. Czy możecie napisać jakie witaminy / preparaty stosujecie ? Czy wasi lekarze są wszyscy na tak odnośnie witamin? I zalecają ?
Ja stosuje femibion 2 i mój lekarz już na początku po 6 tygodniu kazał mi brać witaminy ale też kazał zdrowo się odżywiać i jak na razie wyniki są dobre ☺️
 
Zadzwonię na infolinię i się zapytam. Dziękuję za cenne wskazówki. Co do prenatalnych to nawet nie wspomniał o tym. Ja czasem mam wrażenie że jemu chodzi o kasę z tych badań i wizytę a resztę ma w nosie ☹. W każdym razie dziękuję za poświęcony czas.
W mojej przychodni lekarze nawet maja pieczątkę :”poinformowano o możliwości wykonania badań prenatalnych” i do usg w 12 tygodniu drukują kartkę a4 z opisem i ta pieczątka i wbijają ja tez w karcie ciazy... nie martw sie,ze Cię ominęło to usg, ja np.miałam, ale na prenatalne badania z krwi sie nie zdecydowałam, w usg zdarzają sie pomyłki, wiec tez nie mogę byc pewna, ze wszystko ok. Aczkolwiek wkurzył mnie fakt, ze byłaś sobie nieświadoma, bo i skąd masz wiedzieć, a lekarz tak olał temat. Nie do pomyślenia totalnie😡 a potem wielce mówią, żeby neta nie czytać, bo bzdury. To niech informują o wszystkim! Szczerze mówiąc ja bym juz nie zaufała temu lekarzowi i zmieniła...
 
Dziewczyny czy tylko ja nje używam tych jednorazowych ciuszków do badania u Gina? Nie lubię ich, wolę ubrać coś dłuższego i wtedy nie ubieram tych jednorazowych
u mojego to nawet tego nie ma 🙈🙈😂😂 zawsze idę w sukience na wizytę i wtedy nie czuję się skrępowana latając z gołym dupskiem 😳😂😂😂
 
u mojego to nawet tego nie ma 🙈🙈😂😂 zawsze idę w sukience na wizytę i wtedy nie czuję się skrępowana latając z gołym dupskiem 😳😂😂😂
A co robicie w sytuacji jak lekarz robi USG przez brzuch? Mnie ostatnio tak zaskoczył bo pierwsze zrobił dowcinie, a później stwierdził że zobaczymy jeszcze przez brzuch i leżałam z wszystkim na wierzchu, bo miałam na sobie sukienkę, a musiałam odsłonić brzuch 😂
 
O jaa ale węch wróci nie?

Ja nie wymiotuje ale za każdym razem twardo przy myciu zębów ciąga a dziś 16+0 [emoji1751][emoji1751][emoji1751]

Bardziej się stresowałam amniopunkcją niż czekaniem na wyniki z tym jestem pogodzona i będę odliczała cierpliwie [emoji6]
Mi dzisiaj tak niedobrze, że chyba wcale zębów nie umyję 🤪. Co za dzień...
 
A co robicie w sytuacji jak lekarz robi USG przez brzuch? Mnie ostatnio tak zaskoczył bo pierwsze zrobił dowcinie, a później stwierdził że zobaczymy jeszcze przez brzuch i leżałam z wszystkim na wierzchu, bo miałam na sobie sukienkę, a musiałam odsłonić brzuch 😂
U mnie lekarz po badaniu na fotelu mówi, ze mogę sie ubrać i wtedy juz w spodniach robi mi usg przez brzuch😉
 
reklama
Owszem to jego prywatny gabinet ale na wizyty chodzę na NFZ i każdy się dziwi że jak chodzę na NFZ to dlaczego place za badania. Ja się na tym nie znam kompletnie więc wykonuje to co on zaleca i tyle jednak na ostatniej wizycie byłam rozczarowana ze nie miałam usg. Tak to jest jak człowiek nie zna się.

To Ty Kochana nie robiłaś prenatalnych?
 
Do góry